תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים ברמת גן

מתחת נדון על מחירי תיקון מזגנים ברמת גן, מהן סוגי התקלות הנפוצות, אילו מזגנים מתקין מיזוג יוכל להתקין עבורכם, מהו גודל המזגן המתאים לכם, כיצד מתבצע ניקוי מזגנים וגם איך תוכלו בהליך קצר וחינמי דרך פורטל מיזוגי להשוות בין טכנאים באזורכם ולחסוך הן בכסף והן בזמני חיפוש - קראו ולמדו.

מהו מחיר ביקור שטכנאי מזגנים ברמת גן גובה?

עבור ביקור טכנאי מזגנים ברמת גן בביתכם, תשלמו סביבות 150 - 250 ש"ח. מחיר הביקור לרוב יכלול אפיון של תקלה קיימת במערכת או לחילופין, תיקון של בעיה פשוטה שלא כוללת החלפת רכיבים כלשהם. כמו כן, במידה וטכנאי המיזוג יבצע תיקון מורכב יותר - מחיר הביקור יתקזז מעלות העבודה הסופית.
 

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מזגנים ברמת גן

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מזגנים ברמת גן: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מהן התקלות הנפוצות עבור טכנאי מזגנים ברמת גן?

קיימות מגוון תקלות שמצריכות טיפול מקצועי של טכנאי מזגנים ברמת גן, הנה כמה מהן:

 • מזגן לא מוציא אוויר - במקרים בהם לחצתם על כפתור ההפעלה והמזגן נדלק ומגיב אך אינו מוציא אוויר כלל, תהיו צרכים קודם כל לנתק אותו מהחשמל ולחבר חזרה. במידה והבעיה חוזרת על עצמה, הדבר עשוי להצביע על בעיה אלקטרונית שמפעילה את מנוע המזגן או לחילופין, על מדחס תקול או הרוס.
   
 • מזגן מרעיש - רעשים במזגן נוצרים ממגוון סיבות החל מהצטברות אבק וליכלוך בפילטר, קרח שמפשיר, חיבור רופף, גורם זר שמפריע (לרוב עלים או קני ציפורים ביחידה החיצונית).
   
 • מזגון מקצר - במידה ואתם מדליקים את המזגן שלכם וכל החשמל בבית קופץ, הדבר עשוי להעיד על קצר שהמזגן גורם לו. לעתים הדבר מתרחש בגלל קבל או מדחס תקולים. לעתים קבלים המצויים ביחידת המיזוג החיצונים נחשפים לאוויר בגלל שחיקה, מה שאומר שהם חשופים ללחות ולגשם, הגורמים לכשל חשמלי. דעו שגם אם תחליטו לסגור את המזגן ולהשבית אותו, הוא עדיין יגרום לקצרים בקרב מכשירי החשמל האחרים שבביתכם ועל כן - נמליץ להסתייע בטכנאי מזגנים מרמת גן עוד היום כדי למנוע הרס למכשירים נוספים.
   

דחיפות לתיקון מזגן מקצר:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

מחירון תיקון מזגנים ברמת גן

מתחת נכתוב על מחירי תיקון מזגנים ברמת גן. חשוב לציין כי מדובר במחירים משוערים ושהמחיר הסופי ייקבע ע"י טכנאי מזגנים ברמת גן שתזמינו ובהתאם למורכבות העבודה ולמקרה.

מחירון תיקון מזגנים ברמת גן

תיקון מזגן מקצר

מחיר תיקון קבל מקצר במזגן


280 - 350 ש"ח
מילוי גז למזגן שלא מקרר

המחיר הסופי תלוי בסוג הגז שעל טכנאי מזגנים ברמת גן למלא במזגן שלכם.


300 - 450 ש"ח
ניקוי מזגן ברמת גן

ניקוי מזגן ע"י טכנאי מיזוג המבצע את העבודה ע"י מכונת קיטור (עבודה הכוללת הסרת עובש, טחב ואבק).


250 - 400 ש"ח
החלפת עינית למזגן

החלפת עינית במזגן עילי.


250 - 400 ש"ח
כמה עולה להחליף חיישן טמפרטורה במזגן?

המחיר כולל את שווי הרכיב והתקנתו.


300 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

מהו מחיר התקנת מזגן ברמת גן?

מקודם הצגנו מחירי תיקון מזגנים, כעת נציג מחירי התקנת מזגנים ברמת גן:

מחירון התקנת מזגנים ברמת גן

התקנת מזגן מיני מרכזי

המחיר לא כולל עבודות גבס אך כולל חציבה בקיר הקיים. המחיר אינו כולל את המזגן עצמו.


3,500 -4,500 ש"ח
התקנת מזגן עילי 1 כוח סוס

המחיר אינו כולל את המזגן עצמו אלא רק את עבודת ההתקנה.


400 - 600 ש"ח
כמה עולה להתקין מזגן ראשי בדירת 5 חדרים?

מזגן עם 5 ומעלה כוחות סוס.


4,200 - 5,000 ש"ח
החלפת יחידת מזגן חיצונית

המחיר הינו להחלפת מנוע חיצוני של מזגן בלבד.


300 - 350 ש"ח
מחיר התקנת מזגן עילי בחדר שינה

מחיר התקנת מזגן עילי עד 1.5 כוח סוס, ללא שווי המזגן.


350 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

התקנת מזגנים ברמת גן, כלל הסוגים:

לא מעט סוגי מזגנים קיימים, הנפוצים הם עילי ומיני מרכזי, אבל יש עוד כמה, הנה פירוט קצר על כל אחד מסוגי המזגנים שניתן להתקין כיום:

+ מזגן עילי: מזגן עילי הוא הסוג שרובנו מכירים: מרובע ומצוי בד"כ בחלק עליון של קיר. ניתן להתקין מזגן עילי בחדרי השינה, העבודה ובסלון.

+ מזגן מיני מרכזי: מזגן מיני מרכזי נחשב לסמוי בתקרת המבנה, כאשר הוא מוציא את אנרגיית המיזוג שלו דרך תעלות בחלק העליון של התקרה. שימוש במזגן מיני מרכזי בדירות ובמשרדים נפוץ מאוד.

+ מזגן מפוצל: יכול לשמש לשני חדרים מקבילים, כיום נראה שימוש בממ"ד כאשר אין אפשרות להתקין מיני מרכזי לכלל הדירה.

+ מזגן רצפתי: קצת מיושן, אבל עדיין קיימים מזגנים רצפתיים חדישים והוא מיועדים לאלו שלא יכולים להתקין מזגן עילי.

+ מזגן חלון: כמעט ונעלם לחלוטין. היתרון שלו שהמנוע והמזגן ביחידה אחת וזה נותן פתרון מסוים. כמו כן לאלו בעלי מזגן חלון ישן שרוצים להתחדש.

מהו גודל המזגן המתאים עבורי?

גודל המזגן תלוי בגודל החדר שתרצו להתקין אותו בו, יחד עם גודל החדר צריך להביט גם על יחידת כוח הסוס שהיא יחידת האנרגיה שקיימת במנועים במכונות וברכבים. ככל שמדובר בחדר גדול יותר - כך רצוי שיחידת כוח הסוס תהיה גבוהה יותר ע"מ לאפשר פעולה מהירה יותר של המזגן בחדר. אז לפני שאתם מזמינים מתקין מזגנים ברמת גן, נמליץ לכם לעיין בטבלה שתסייע לכם לבחור גודל מתאים למזגן שלכם:
 

איזה חדר? כמה כוחות סוס נדרשים במזגן?
חדר בגודל 15 מ"ר מזגן 1 כוח סוס
חדר בגודל 20 מ"ר מזגן 1.5 כוחות סוס
חדר בגודל 30 מ"ר מזגן 2 - 2.5 כוחות סוס
חדר בגודל 40 מ"ר מזגן 2.5 - 3 כוחות סוס

האם מתקיני מזגנים ברמת גן נותנים אחריות?

במידה ואתם שוקלים להתקין מזגן, דעו שמרבית המתקינים מספקים אחריות בת 4 - 6 שנים על התקנת מזגן ברמת גן. חשוב כמובן לוודא זאת מולם לפני ההתקנה ואף לבקש מבעל המקצוע הודאה על כך בכתב.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות להתקנת מזגנים ברמת גן:
6 שנות אחריות 5 שנות אחריות 4 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מתקיני מזגנים ברמת גן אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

השוו בין טכנאי מזגנים ברמת גן וחסכו

פורטל מיזוגי מאגד בתוכו בעלי מקצוע רבים, ביניהם מספר לא מבוטל של טכנאי מזגנים באזור רמת גן. ע"י השארת פרטים באתר תוכלו לקבל ישירות לנייד בחינם עד 3 טכנאי מיזוג באזורכם, לברר מחירי עבודה עוד בשיחת הטלפון מולם עד שתבחרו בבעל המקצוע שמציע את המחיר הטוב ביותר עבורכם וזה תוך שלא בזבזתם אפילו מעט מהזמן שלכם מפני שאת בעלי המקצוע אתם כבר מקבלים ישירות. השאירו פרטים עוד היום או לחילופין התקשרו אלינו במספר שמופיע בטופס ותצאו מורווחים.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

איך לאתר מתקיני מזגנים מומלצים ברמת גן?

חשוב מאוד לאתר מתקין מזגנים ברמת גן המחזיק בהסמכה רלוונטית ובנסיון וזאת מפני שכל חיי המזגן והן תקופת האחריות לה הוא זכאי תלויות באיכות ההתקנה. לדוגמה, במקרים בהם מדובר על מתקינים חאפרים, המזגן שלכם עשוי להתקל בשתי בעיות עיקריות: הראשונה - מים שיוצאים אל תוך שטח הבית שלכם במקום לבחוץ, דבר הנפוץ בעיקר עבור עובדים חסרי נסיון שגם חוסכים על התקנה של מערכת ניקוז מים המותאמת למזגן שהם מתקינים. הדבר קורה מפני שלרוב הם לא בונים שיפוע מתאים לצינור שתפקידו לנקז את המים מהמזגן שלכם אל מחוץ לבית.

 

הבעיה השניה היא דליפת גז מהמזגן שלכם, המספק כוח למנוע המזגן ועל כן, אם המצב יקרה - המזגן שברשותכם יחדול מלעבוד בצורה תקינה לאורך זמן. חשוב מאוד לציין שהתקנת מזגן ברמת גן כוללת גם התערבות בחשמל ועל כן, רק מתקין מיזוג המחזיק בהסמכה לעבוד עם חשמל יוכל לבצע את העבודה.
 

הזמינו טכנאי מזגנים מקצועי ברמת גן דרך פורטל מיזוגי

כיצד מתבצע ניקוי מזגן ברמת גן?

קודם כל לצוות פורטל מיזוגי חשוב להסביר שניקוי מזגנים נועד לתחזוקת הרכיבים בו וע"מ למנוע מכם לנשום אוויר מלוכלך שיוצא מהמזגן כתוצאה מליכלוך ואבק שצבר. חשוב לציין שניקוי למזגן תוכלו לבצע בעצמכם אך דעו שהוא יהיה פחות מקיף ואף עשוי לגרום ליותר נזק מתועלת ולכן, במידה ואינכם מחזיקים בחוש טכני - נמליץ להיעזר בטכנאי מזגנים ברמת גן לביצוע פעולה זו. מתחת תוכלו לקרוא על שלבי העבודה:

 1. ניתוק מחשמל - אז כמובן, הפעולה הראשונה שטכנאי מזגנים ברמת גן יבצע היא ניתוק של המזגן מהחשמל.
   
 2. פתיחת מכסה - לאחר ניתוק מהחשמל, הטכנאי יפתח את מכסה המזגן תוך איתור של השקעים משני צדי המזגן המובילים לפתיחה של המכסה.

   
 3. שטיפה בלחץ מים - כעת טכנאי מזגנים ברמת גן יכין את המזגן לקראת שטיפה בלחץ מים: הוא יתלה על בסיס המזגן מאין מתלה שמטרתו לתפוס את כל הליכלוך שיוצא מהמזגן במהלך השטיפה. אליו מחוברת צינורית שתשאב את כל שאריות הליכלוך לתוך דלי שיונח על הרצפה. מדובר בשטיפה שטחית לקראת שלב התזה של חומרים פעילים.
   
 4. התזת חומרים על בסיס המזגן - טכנאי המזגנים כעת יתיז על החלקים חומר שמטרתו להמיס את השומנים והליכלוכים שנצברו על חלקי המזגן. מדובר בחומר מרכך של כתמים וליכלוך קשה. 
   
 5. שטיפת מכסה המזגן והפילטרים - כעת, בצורה נפרדת - הוא ישטוף את מכסה המזגן והפילטרים בלחץ מים ולאחר מכן ירסס את שני החלקים בחומר הכימי שמרכך את הליכלוך הקשה. לאחר מכן ישטוף את שניהם בלחץ מים.
   
 6. שטיפת החומר מבסיס המזגן - לאחר שחומר הריכוך שהה על בסיס המזגן בזמן שטכנאי מזגנים דאג לחלקיו האחרים, הוא יבצע שטיפה של בסיס המזגן בלחץ מים, כמו גם את תריסי המזגן.
   
 7. סמרטוט - בתום פעולות אלו, טכנאי מזגנים ברמת גן יעביר מתלית או סמרטוט יבשים ונקיים על חלקי המזגן כדי לספוג שאריות מים ולזרז את הליך הייבוש.
   
 8. החזרת הרכיבים למקומם - לאחר ייבוש מלא של כל חלקי המזגן, טכנאי המיזוג יתקין בחזרה את החלקים למקומם, גם את אלו המחומרים בברגים.

איך לשמור על המזגן שלי?

במידה ואתם מעוניינים לשמור על המזגן שלכם לעוד שנים ארוכות, דעו שהפעולה החשובה ביותר עבורו היא ניקוי. מתחת נציג כיצד תוכלו לנקות את המזגן שלכם בצורה עצמאית, ללא עירוב טכנאי מזגנים ברמת גן:

 1.  ניתוק מהחשמל - חשוב ביותר לפני תחילה הניקוי לוודא שניתקתם את המזגן מהחשמל וזאת ע"מ למנוע סכנות התחשמלות בעת פעולת הניקוי שתבצעו בו.
   
 2. פירוק מכסה פלסטיק - במידה וברשותכם מזגן עילי, העבירו את הידיים על צידיו עד שתבחינו בכל צד בגומחה ופתחו ע"י לחיצה קלה משני הצדדים את מכסה המזגן.
   
 3. ניקוי פילטרים - הדבר הראשון שיקפוץ לכם בעיניים יהיו זוג פילטרים עמוסים באבק וליכלוך. שחררו אותם בעדינות והסירו את שכבת האבק שנדבקה להם. לאחר מכן תוכלו לשטוף מעט במים ולהניח בצד עד לייבוש מלא.
   
 4. ניקוי התריסים - לאחר שניקיתם את הפילטרים והנחתם לייבוש, תוכלו לעבור על תריסי המזגן עם סמרטוט לח ונקי.  יש להימנע מהפעלת המזגן ללא הפילטרים או לחילופין - עם פילטרים רטובים - הדבר עשוי למשוך מזיקים ואף לפתח במערכת המיזוג שלכם עובש.
 • חשוב לציין שיש להרכיב חזרה את החלקים שפירקתם רק לאחר ייבוש מלא שלהם. נמליץ לזרז את זמני הייבוש ע"י ספיגת החלקים שניקיתם עם מתלית יבשה.

 

רמת קושי לניקוי מזגן באופן עצמאי:

מדד קושי בינוני
קשה בינוני סביר קל

שאלות ותשובות בנושא תיקון מזגנים ברמת גן

מדוע המזגן אינו מקרר?

הסיבות העיקרות לאי קירור במזגנים הנכם: חוסר בגז, מדחס תקול או קבל.


המזגן מוציא ריחות מוזרים, מה הסיבה?

ברוב המקרים מדובר על עובש שהצטבר, ניקוי הפילטרים ואף חיטוי המזגן עשוי לפתור את הבעיה.


כמה חשמל צורך מזגן לשעת הפעלה?

מזגן עילי משהו כמו 30 אגורות ומיני מרכזי יכול להגיע גם לשקל וחצי. למידע מלא תוכלו לקרוא בעמוד - כמה עולה להפעיל מזגן


מזגן כן מקרר אבל לא מחמם, איך זה יכול להיות?

ראשית אנו ממליצים לכם לבדוק את הגדרות המזגן בשלט. במידה ולא התקלה הנפוצה באי חימום היא משאבת החימום של המזגן או הטרמוסטט.


כמה עולה להתקין מזגן עילי?

המחיר להתקנת מזגן עילי נע בין 450 - 600 ש"ח.


מהם מחירי מזגנים ברמת גן?

מחירי מזגנים ברמת גן עשויים להשתנות בהתאם למפרט הנתונים. כאשר ההיבט שמשפיע לרוב הוא כוח הסוס במזגן. צוות פורטל מיזוגי ממליץ לבקר ולברר עלויות של מזגנים בחנויות המובחרות שמשווקות מערכות מיזוג.