תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים בראש העין

גרים בראש העין והמזגן עושה בעיות? כאן נציג בפניכם את סוגי התקלות שביכולתו של טכנאי מזגנים לפתור, כמה עולה לתקן מזגנים בהתאם לסוג התקלה, מה חשוב לדעת לפני שמבצעים התקנת מזגנים בראש העין וכמה זמן עשוי לקחת להתקין מזגן בביתכם - קראו וגלו.

עבודות שמבצע טכנאי מזגנים בראש העין

אם אינכם בטוחים אילו עבודות טכנאי מזגנים בראש העין מבצע - נציג בפניכם את סוגי העבודות שביכולתו לטפל בהן :

 • מילוי גז למזגן - במידה והמזגן חדל מלקרר או לחמם בצורה מספקת וזאת על אף שאתם מכוונים לטמפרטורות נמוכות כדי לקרר או גבוהות כדי לחמם - זה עשוי להעיד על מחסור בגז במזגן שלכם, האחראי לספק לו אנרגיה. טכנאי מזגנים יבצע מילוי של גז המותאם למזגן שלכם ויחזיר למזגן שלכם את האנרגיה.
   
 • החלפה של עינית למזגן - אם הבחנתם בחוסר תקשורת בין שלט המזגן למזגן עצמו וזאת על אף שהחלפתם בטריות לשלט ממש לא מזמן - זה עשוי להעיד על תקלה שמקורה בעינית המזגן שברשותכם - במקרה כזה יוכל טכנאי מזגנים לבצע החלפה של יחידת העינית עבורכם.
   
 • תיקון/ החלפת מנוע מזגן - מנוע המזגן הוא הקופסה הגדולה היושבת מחוץ לבית שלכם והוא זה שאחראי, נוסף על אמצעי הגז - לספק אוויר קר או חם למזגן. במקרים בהם ישנה תקלה במנוע, פעולת המזגן תושבת ולא תוכלו להשתמש בו. טכנאי מזגנים יוכל לתקן את מנוע המזגן בעצמו או להחליפו למנוע חדש במקרים בהם הליך התיקון של המנוע לא צלח.
   
 • פירוק מזגנים - עוברים דירה ומעוניינים לקחת את המזגן איתכם? או אולי קיים עובש במזגן המדיף ריח רע ואתם חוששים לנקות אותו בעצמכם? (ובצדק) - דעו כי טכנאי מזגנים יוכל לבצע פירוק מזגנים עבורכם בצורה בטוחה ומהירה ואף לנקות את חלקיו הפנימיים מבלי שייגרם להם נזק.
   
עבודות שמבצע טכנאי מזגנים בראש העין סימן שיש בכך צורך פעולה שיבצע טכנאי מזגנים
מילוי גז למזגן המזגן לא מייצר חום/ קור בצורה מספקת יבצע מילוי של גז בהתאם לסוג המזגן
החלפת עינית במזגן המזגן לא מגיב להוראות השלט יחליף את עינית המזגן
תיקון/ החלפת מנוע מזגן המזגן מושבת, לא נדלק יתקן או יחליף את מנוע המזגן, המצוי מחוץ לבית
פירוק מזגן בעת מעבר דירה או כדי לנקות עובש מתוך המזגן יבצע פירוק בצורה בטיחותית שלא תפגע בחלקי המזגן

 

טכנאי מזגנים בראש העין

כמה עולה להזמין טכנאי מזגנים בראש העין?

עלות ביקור של טכנאי מזגנים בראש העין נעה בין 150 - 250 ש"ח, במידה וביקור הטכנאי יכלול תיקון כזה או אחר - עלות הביקור תתקזז מעלות התיקון הסופי.
 

ריכזנו בעבורכם מספר עבודות שמבצע טכנאי מזגנים באיזורכם ואת העלויות המשוערות שעשויות להיגבה בהתאם לסוג הפעולה:

מחירי תיקון מזגנים בראש העין

תיקון מנוע מזגן

מחיר תיקון מנוע חיצוני של מזגן הכולל - תיקון קצר או החלפת גומיות.


200 - 400 ש"ח
מילוי גז במזגן

המחיר כולל את ביקור טכנאי המזגנים ומילוי גז במזגן ובהתאם לסוג המזגן.


400 - 650 ש"ח
פירוק מזגן

פירוק של מזגן ע"י טכנאי מזגנים בראש העין לצורך ניקוי פנימי של המזגן או עקב מעבר בית.


250 - 400 ש"ח
החלפת עינית למזגן

המחיר כולל את שווי העינית והתקנתה במזגן עילי או או מיני מרכזי ע"י טכנאי מזגנים.


250 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

מס' טיפים לפני התקנת מזגנים בראש העין

לפני שאתם רוכשים מזגן וטרם אתם בוחרים במתקין מזגנים בראש העין שיבצע בעבורכם את הליך ההתקנה, ישנם כמה פרמטרים שהיינו מציעים שתבדקו לפני שאתם רוכשים את המזגן שלכם:

 • עוצמת המזגן - חשוב שתדעו באיזה איזור הנכם מעוניינים להתקין את המזגן שלכם, עוצמת המזגן מדורגת על לפי כוח סוס, במידה והנכם מעוניינים במזגן לחדר השינה לדוגמה - תוכלו להסתפק במזגן קטן שביכולתו לספק עוצמה של עד 1 כוח סוס, אך במידה ואתם מתכננים בהתקנת מזגן לסלון - יהיה צורך בעוצמה של לפחות 3 - 4 כוחות סוס.
   
 • יצרן המזגן - בישראל קיימות מספר חברות המייצרות ומשווקות מערכות מיזוג, שביניהן נמנות - טורנדו, אלקטרה ותדיראן. רכישת מזגן של חברה ידועה מקנה לכם אחריות למזגן שלכם בעת הצורך.
   
 • רמת הרעש - פעולה שקטה של המזגן מקנה רוגע ושלווה, ללא היסחי דעת ולכן מומלץ שתבחרו לרכוש מזגן בעל רמת דציבלים נמוכה של 35 ומטה. תוכלו לבדוק את עוצמת הרעש בחלק מחנויות החשמל, המאפשרות הפעלה של מזגני תצוגה בחנות שלהם.

השיגו טכנאי מזגנים מומלץ בראש העין דרך מיזוגי!

המזגן עושה בעיות? במידה והנכם מחפשים טכנאי מזגנים מומלץ וזול בראש העין דעו כי תוכלו דרך פורטל מיזוגי להשאיר את פרטיכם בחינם וללא התחייבות ולקבל מאיתנו עד 3 טכנאי מזגנים באיזורכם שביניהם תוכלו להשוות במחיר של אותה העבודה ולחסוך הן בכסף והן בזמני חיפוש ארוכים.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

כמה זמן לוקח להתקין מזגן עילי?

שוקלים להתקין מזגן עילי? קחו בחשבון שזמני התקנת מזגן עילי ע"י מתקין מזגנים בראש העין נעים בין שעה עד 3 שעות, כאשר טווח הזמן הקצר יותר מתייחס למי שיש לו תשתית מזגן מתאימה וקיימת בביתו, וטווח הזמן הארוך יותר הוא במידה ולא קיימת תשתית למזגן ועל מתקין המזגנים ליצור תשתית חדשה למזגן.
 

זמן ממוצע להתקנת מזגן עילי:
שעתיים
שלוש שעות  משך זמן שעה