תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים בקרית אונו

המזגן התקלקל? זקוקים לעזרה מקצועית בתיקונו? או שאולי אתם מחפשים בעל מקצוע שיעזור לכם להתקין מזגן חדש בבית? פורטל מיזוגי מאפשר לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מבעלי מקצוע בתחום המזגנים הפועלים בקרית אונו והסביבה.

מה לבדוק לפני הזמנת טכנאי מזגנים בקרית אונו?

לפני שאתם מזמינים טכנאי מזגנים לתיקון המזגן שלכם, אנו ממליצים לבדוק בראש ובראשונה מה המחיר שגובה בעל המקצוע עבור השירות. בנוסף, כדאי לבדוק מול טכנאי מזגנים בקרית אונו מה הם תנאי התשלום והאם משלמים על השירות בתחילתו של התהליך או בסיומו.

 

העדיפות היא כמובן לשלם רק לאחר ביצוע העבודה או הטיפול בתקלה, כאשר אתם רואים האם העבודה אכן הושלמה לשביעות רצונכם. דבר נוסף ששווה לבדוק הוא האם יצא לבעל המקצוע שאותו הזמנתם לתקן את סוג המזגן הספציפי שיש אצלכם.

 

על אף שהמערכת עצמה זהה ברוב המזגנים, יש הבדל בין מיקום הרכיבים בין מזגן למזגן ולכן כדאי למצוא בעל מקצוע שכבר התנסה בתיקון המזגן מהדגם והחברה שיש אצלכם בבית.

טכנאי מזגנים בקרית אונו

כמה עולה להזמין טכנאי למזגן בקרית אונו?

המחיר עבור תיקון המזגן משתנה על סמך התקלה שאתם חווים. בטבלה המצורפת כאן, תוכלו לראות דוגמאות לעלויות של תיקון המזגן תוך פירוט התקלה הספציפית או הרכיב שאותו נדרש להחליף.

מחירון תיקון תקלות במזגן בקרית אונו
 • כמה צפויה לעלות החלפה של עינית במזגן?

  מחיר מדויק יקבע לפי סוג המזגן.


  200 - 400 ש"ח
 • החלפת גומיות במנוע המזגן

  גומיות שמטרתן למנוע רעשים במזגן.


  150 - 280 ש"ח
 • מילוי גז במזגן על ידי טכנאי מקצועי

  כולל טיפול ואיתור דליפה.


  400 - 600 ש"ח
 • החלפה של חיישן טמפרטורה במזגן

  כולל את עלות החיישן החדש.


  300 - 400 ש"ח
 • כמה עולה להחליף קבל תקול במזגן?

  טיפול והחלפה של קבל תקול במזגן.


  400 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

מתקין מזגנים בקרית אונו גם למזגן מיני מרכזי

בנוסף להתקנות הרגילות של מזגנים סטנדרטיים מהדגם שתלוי על הקיר, ניתן להזמין גם התקנה אשר נחשבת למעט מורכבת יותר - התקנה של מזגן מיני מרכזי. בהתקנה מסוג זה, אנו למעשה מבצעים פריסה של תשתית שלמה החל מפריסת צנרת בתעלות מעל התקרה ועד לחיווט חשמלי.

בחלק גדול מהעבודות נדרשת גם עבודת גבס לצורך הנמכת התקרה אשר במקרים רבים מייקרת את מחיר העבודה. מתקין מזגנים בקרית אונו אשר מספק מזגן מיני מרכזי כולל התקנה, צריך כמובן להגיע במקרים מסוימים אל הבית לצורך תמחור העבודה והבנת המורכבות מאחר והתשתית הקיימת משתנה בין דירה לדירה.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

התקנת מזגנים בקרית אונו על ידי טכנאי מומלץ

לא בכל יום אנחנו מתקינים מזגן חדש בבית או במשרד ולכן כאשר נדרשת עבודה שכזאת, חשוב לא להתפשר על בעל המקצוע שנזמין אלינו. יש לא מעט טכנאים ומתקיני מזגנים בקרית אונו אשר פועלים לפי סטנדרטים נמוכים מאוד והדבר מתבטא גם בשיטת העבודה וגם בחומרים השונים שאותם הם משלבים בהתקנה עצמה, החל מהצנרת ועד לרכיבי המזגן השונים.

אז איך בכל זאת נוכל למצוא טכנאי מזגנים מומלץ בקרית אונו? ראשית כדאי לדעת שכל בעלי המקצוע שעובדים איתנו בפורטל זה, נבדקו מספר פעמים ונמצאו מתאימים לעבודה מאחר וקיבלו לא מעט ביקורות מצוינות מלקוחות קודמים.

 

שנית, תמיד ניתן לבצע בדיקות באופן עצמאי, החל משיחת טלפון קצרה עם בעל המקצוע והתרשמות שלכם מהיחס והסבלנות ועד לחיפוש שמו של בעל המקצוע ברחבי הרשת ובדיקת המלצות וחוות דעת באתר שלו או בכל מקום אחר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה