תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים בנתניה

אם אתם מחפשים טכנאי מומלץ בנתניה הגעתם למקום הנכון! בין אם זה לצורך התקנה של מזגן חדש או תיקון מזגנים בנתניה, דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מטכנאי מזגנים באזורכם, לערוך השוואת מחירים ולחסוך עד 37% במחיר. בעמוד זה תקבלו את כל המידע שתצטרכו על טכנאי מזגנים בנתניה, כולל מחיריםף פירוט התקלות הנפוצות והעבודות אותם מספקים טכנאי מזגנים באזורכם.

טכנאי מזגנים מומלץ בנתניה

אם אתם מחפשים טכנאי מזגנים באזור המרכז ובנתניה בפרט שיבצע עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר וימנע תקלות נוספות בהמשך, הזמינו דרכנו טכנאי מזגנים מומלץ ומקצוע. לא אחת אנו נתקלים בטכנאים שאינם מבצעים את העבודה כראוי או שדורשים מחירים גבוהים מעבר לממוצע ולכן אנו מציעים לכם לבחור בטכנאי בעל ניסיון ועם חוות דעת טובות מקלוחות קודמים. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר בטכנאי מזגנים מומלצים בנתניה ולבחור את המתאים לכם ביותר!
 
טכנאי מזגנים בנתניה

כמה עולה לתקן מזגן בנתניה?

מחיר ביקור טכנאי מזגנים בנתניה ינוע בממוצע בין 150 -250 ש"ח עבור הביקור עצמו ובשעות הפעילות המקובלות. במידה ותצטרכו להזמין טכנאי בסופ"ש או בשעות הערב, המחיר עשוי להיות גבוה יותר.

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מזגנים בנתניה

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מזגנים בנתניה: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מתי תצטרכו להזמין טכנאי מזגנים בנתניה?

טכנאי מזגנים בנתניה יידעו לספק עבורכם את כלל השירותים הנדרשים עבור התקלות השונות. אלו התקלות הנפוצות במזגנים ומצריכות הזמנת טכנאי מזגנים:

  • מזגן מטפטף - אחת מהתקלות הנפוצות ביותר היא כאשר המזגן מטפטף והיא עשויה לקרות מסיבות שונות : צינור ניקוז סתום, פילטרים מלוכלכלים, מחסור בגז וכו'. 
     
  • מזגן לא מחמם / מקרר - מצב בו המזגן לא מקרר או המזגן לא מחמם ורק מוציא אוויר יכול לקרות מסיבות פשוטות כמו מחסור בגז או אפילו הגדרות שגויות בשלט (בעיה שניתן לפתור לבד), אך במקרים חמורים יותר הסיבה יכולה להיות מדחס תקול או בעיה בכבל שאחראי להפעלתו.
     
  • מזגן מקצר - אם בעת הפעלת המזגן החשמל בבית קופץ או שחלק ממכשירי החשמל נכבים ייתכן וזה מצב בו המזגן מקצר. במקרה כזה חשוב להזמין טכנאי מזגנים בהקדם האפשרי שיפתור את הבעיה וימנע מצב של התחשמלות או שריפה העשויים לקרות במצב של קצר או בעיה במערכת החשמל הבייתית. 

דחיפות לטיפול בתקלה של מזגן קצר:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

השוואת מחירים של טכנאי מזגנים בנתניה

אם אתם לא רוצים לבזבז כסף מיותר ולשלם מחיר הוגן עבור השירות שאתם צריכים, אנו ממליצים שלא להסתמך על הצעת מחיר אחת של טכנאי מזגנים אלא לבצע השוואת מחירים. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מטכנאי מזגנים מומלצים בנתניה, לערוך השוואת מחירים ולבחור בטכנאי המתאים ביותר עבורכם. השאירו את הפרטים, השוו וחסכו עד 37% במחיר!

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

מחירון תיקונים של טכנאי מזגנים בנתניה

טכנאי מזגנים מספק שירות עבור תיקונים שונים אשר לכל אחד עלות שונה. לדוגמא, מחיר החלפת מנוע למזגן ינוע בממוצע בין 700 - 1,400 ש"ח (בהתאם למזגן), לעומת תיקון פשוט יותר של החלפת צינור ניקוז שמחירו ינוע בממוצע בין 300 - 450 ש"ח. לפניכם מחירון מפורט עבור סוגי התיקונים השונים של טכנאי מזגנים בנתניה:

מחירון תיקונים של טכנאי מזגנים בנתניה

מילוי גז במזגן

עבור מזגן 1 כ"ס.


350 - 450 ש"ח
החלפת מנוע למזגן

תלוי בסוג המזגן וגודלו.


700 - 1,400 ש"ח
ניקוי מזגן

עבורמזגן עילי.


400 - 500 ש"ח
החלפת צינור ניקוז במזגן

כולל עלות הצינור.


300 - 450 ש"ח
החלפת מדחס למזגן מיני מרכזי

מיני מרכזי 4 - 6 כ"ס, כולל פירוק היש והתקנת החדש.


2,800 - 4,000 ש"ח

הדפס מחירון

טכנאי מזגנים בנתניה להתקנת מזגנים

מעבר לשירותי תיקון מזגנים אותם מבצעים טכנאי מזגנים בנתניה, הם יספקו עבורכם גם שירות של רכישה וגם התקנת מזגנים חדשים כולל התקנת צנרת. אם עברתם לדירה חדשה ותירצו להתקין מערכת מיזוג מיני מרכזית לכל החדרים או שאולי התקלקל לכם המזגן ותרצו להחליפו בחדש, תוכלו להתייעץ עם טכנאי מזגנים שייתן לכם ייעוץ עבור המזגן המתאים ויבצע עבורכם את העבודה.

חשוב להבין שבכדי להביא לייעול מירבי של המזגן יש להתאימו לגודל החלל אותו תרצו. לדוגמא מזגן של1 כ"ס יתאים לחללים קטנים יותר לעומת מזגן של 4 כ,ס שיספק את העבודה עבור חלל גדול יותר. לפניכם טבלה המפרטת אודות סוגי המזגנים השונים והתאמתם לגודל החלל:

גודל החדר כ"ס של המזגן
חדר סטנדרטי 15 מ"ר התקנת מזגן 1 כ"ס
חדר שינה בגודל 25 מ"ר התקנת מזגן 2 כ"ס
חלל סלון 30 -40 מ"ר התקנת מזגן 3 כ"ס
חלל סלון 50 מ"ר מזגן 3.5 כ"ס
דירת 4 חדרים 120 מ"ר מזגן מיני מרכזי 4 כ"ס 

מחירון התקנת מזגנים ע"י טכנאי מזגנים בנתניה

כפי שציינו, קיימים סוגי מזגנים שונים ובהתאם לכך גם עלויות ההתקנה יהיו שונות. התקנת מזגן עילי תעלה בממוצע 350 - 600 ש"ח (לא כולל המזגן) לעומת התקנת מזגן מיני מרכזי שתעלה בממוצע 3,500 - 4,500 ש"ח (לא כולל המזגן עצמו). לפניכם מחירון ממוצע עבור התקנות מזגנים שונות ע"י טכנאי מזגנים בנתניה:

מחירון התקנות ממוצע ע

התקנת מזגן עילי 1 כ"ס

כולל צנרת, לא כולל עלות המזגן.


350 - 550 ש"ח
התקנת מזגן 3 - 4 כ"ס

כולל צנרת, לא כולל עלות המזגן.


500 - 600 ש"ח
התקנת מזגן מיני מרכזי לדירת 4 חדרים

כולל צנרת, לא כולל המזגן עצמו.


3,500 - 4,200 ש"ח
התקנת מזגן רצפתי

לא כולל המזגן עצמו.


400 - 550 ש"ח
התקנת מזגן מיני מרכזי לדירת 5 חדרים

לא כולל המזגן עצמו.


4,200 - 5,000 ש"ח

הדפס מחירון

משך תקופת אחריות על התקנת מזגן ע"י טכנאי מזגנים בנתניה

טכנאי מזגנים בנתניה ייתנו לרוב תקופת אחריות על התקנת המזגן למשך של 3 - 5 שנים בממוצע, כאשר האחריות תכלול גם דליפות גז ובעיות צנרת. בנוסף לאחריות המתקין, חשוב לרכוש מזגן עם תקופת אחריות ארוכה הניתנת ע"י היצרן, אשר תהייה תקפה על המזגן עצמו. 
 

משך תקופת האחריות הממוצעת עבור התקנת מזגנים ע"י טכנאי מזגנים בנתניה
5 שנות אחריות 4 שנות אחריות 3 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ טכנאי מזגנים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

טכנאי מזגנים בתנאי לניקוי מזגנים

מעבר לתיקונים עבור תקלות סטנדרטיות והתקנות של מזגנים, טכנאי מזגנים בנתניה מספקים גם שירות של ניקוי יסודי ועמוק עבור המזגנים השונים. ניתן להזמין טכנאי לניקוי מזגן כחלק משגרת תחזוקה קבועה או בעקבות סתימה / תקלה שנוצרה כתוצאה מלכלוך או עובש במזגן וכמובן גם במקרה של ריח רע מהמזגן שנגרם מכך. תוכלו לקרוא בהרחבה על הנושא בעמוד שלנו על ניקוי מזגנים

שאלות ותשובות בנושא טכנאי מזגנים בנתניה

 לפניכם שאלות ותשובות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בטכנאי מזגנים בנתניה:

טכנאי מזגנים בנתניה מספק שירות של רכישה והתקנת מזגן?

כן.טכנאי מזגנים בנתניה מספקים גם שירות של רכישה והתקנת מזגנים בנוסף לתיקונים.


כמה עולה ביקור של טכנאי מזגנים בנתניה?

מחיר ממוצע של טכנאי מזגנים בנתניה ינוע בין 150 - 250 ש"ח באמצ"ש ובשעות הפעילות הסטנדרטיות