תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים בלוד

בעיה במזגן? זקוקים לעזרה מקצועית מגורם מוסמך? צרו איתנו קשר עוד היום ותוכלו להזמין טכנאי מזגנים בלוד לתיקונים או התקנה של מזגן.

טכנאי מזגנים בלוד למגוון עבודות

המזגן הוא ללא ספק אחד ממכשירי החשמל החשובים ביותר בבית, בעיקר כאשר מדובר על ימי הקיץ החמים או על ימים קרים מאוד בחורף. כאשר המזגן מתקלקל, הדחיפות לתיקון התקלה היא גבוהה למדי ובדרך כלל נזדקק לפתרון מהיר, אפילו באותו יום בו זוהתה התקלה לראשונה. 

 

פורטל 'מיזוגי' עומד לשירותכם ומאפשר לכם לבצע השוואת מחירים נוחה ומהירה בין טכנאי מזגנים בלוד בעבור כל סוגי העבודות בתחום, החל מעבודה של מילוי גז במזגן ועד להחלפת רכיב פנימי. פנו אלינו, קבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות והשוו ביניהן.

 

טכנאי מזגנים בלוד

כמה יעלה להזמין טכנאי מזגנים בלוד?

המחיר הממוצע של ביקור טכנאי מזגנים, נע בין 150 ש"ח ל-250 ש"ח. כמובן שבמידה ויש תקלה מסוימת הדורשת החלפה של רכיב כזה או אחר במזגן, המחיר של הביקור נכלל במסגרת העלות הכוללת. כלומר אם נדרש לבצע החלפה של פילטר במזגן מיני מרכזי, עבודה שעולה בין 600 ל-900 ש"ח, עלות הביקור כבר נכללת בסכום זה.

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מזגנים

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מזגנים: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מהן התקלות הנפוצות ביותר במזגנים?

להלן רשימה חלקית של התקלות הנפוצות בתחום המזגנים. אם זיהיתם את התקלה שלכם כאן ברשימה, צרו איתנו קשר עוד היום ונסייע לכם בפתרון שלה.

  • המזגן עושה רעשים מוזרים: המזגן עושה רעש של טרקטור? רעשים חזקים בכל פעם שהתריס של המזגן זז? ייתכן שאחד מהפלסטיקים נוגע ברכיב אחר במזגן אך יכולות להיות לכך גם סיבות נוספות כמו הפרשי חום וקור.
     
  • המזגן לא מקרר או לא מחמם: יכולות להיות לכך סיבות רבות. למשל במזגן מיני מרכזי, התקלה עשויה להיגרם בשל בעיה בדמפרים או מחסור בגז אך גם בעקבות רכיבים נוספים שהתקלקלו כמו כבל המזגן או המדחס.
     
  • המזגן מקצר: תקלה זו מתרחשת לעיתים בשל עומס חשמלי או בעיה בקבל של המזגן. במצבים אחרים ייתכן כי הטרמוסטט של המזגן תקול.

קיימות כמובן תקלות נוספות במזגנים שעבורן תוכלו לקבל מענה מקיף, ללא קשר לסוג או דגם המזגן שלכם. צרו קשר עוד היום וקבלו פרטים נוספים בנושא.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

מה עליי לבדוק מול מתקין מזגנים בלוד?

אם אתם עתידים להתקין מזגן חדש בבית או לחילופין להחליף את המזגן הנוכחי שלכם בדגם חדש יותר, כדאי שתדעו לשאול את המתקין את השאלות הנכונות. בראש ובראשונה כדאי לבדוק מול מתקין מזגנים בלוד האם הוא מספק אחריות על העבודה. שימו לב שמדובר על תעודת אחריות שונה מהתעודה על המזגן עצמו, כאן אנחנו מדברים על אחריות בעבור פעולת ההתקנה.

 

כמו כן, כדאי לחפש על המתקין המלצות וחוות דעת ברחבי הרשת וזאת בשביל להבטיח שמדובר על מתקין מזגנים מומלץ, שלקוחותיו הקודמים יצאו מרוצים מהשירות שהוזמן. לבסוף, וודאו מה המחיר של השירות (ראו מחירון התקנת מזגנים) ובדקו מתי המתקין זמין להעניק לכם שירות.