תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים בהרצליה

גרים בהרצליה? מחפשים טכנאי לתיקון או התקנה של מזגן? לא יודעים איזה מזגן כדאי לקנות? בעמוד זה תקבלו את כל המידע שתצטרכו, כולל מחירי תיקונים והתקנות, מדריך להתאמת מזגן לגודל החדר ואיך למצוא טכנאי מזגנים מומלץ ומקצועי בהרצליה במהירות ובקלות. השאירו את הפרטים, השוו מחירים וחסכו עד 39% במחיר!

טכנאי מזגנים מומלץ בהרצליה להתקנה ותיקון

בין אם מדובר על רכישה והתקנת מזגנים או בתיקון של תקלה במזגן, טכנאי המזגנים שלנו יתנו לכם מענה עבור כל עבודות המיזוג הנדרשות. התקנה או תיקון מזגנים בהרצליה פיתוח ובעיר עצמה, לא חייב לעלות הרבה מאוד כסף. השיטה הנכונה לשמור על עלויות זולות היא השוואת מחירים.

באמצעות בדיקה של מספר בעלי מקצוע עבור תיקון מזגן או התקנת מזגן תוכלו להבין מה המחיר הממוצע שאתם מקבלים ובכך לוודא שאתם בוחרים בבעל מקצוע שהמחיר שלו ריאלי והגיוני.

טכנאי מזגנים בהרצליה

כמה יעלה ביקור טכנאי מזגנים בהרצליה?

ביקור סטנדרטי של טכנאי מזגנים בהרצליה עולה בממוצע בין 150 - 250 ש"ח. המחיר מתייחס לביקור עצמו ובשעות הפעילות הסטנדרטיות. במצב בו אכן נמצאה תקלה אשר מצריכה תיקון, עלות הביקור תקוזז מעלות התיקון עצמו. 

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מזגנים בהרצליה

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מזגנים בהרצליה: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מתי תצטרכו להזמין טכנאי מזגנים בהרצליה?

קיימות תקלות שונות ומגוונות במזגנים המצריכות בדיקה, טיפול ותיקון של טכנאי מזגנים מקצועי. אלו התקלות הנפוצות ביותר בהן מטפלים טכנאי מזגנים בהרצליה:

 • מזגן לא מחמם/מקרר - מזג אוויר סוער בחוץ, אתם באים להדליק את המזגן ומרגישים שהוא מוציא רק אוויר ולא מחמם? או לחילופין קמתם ליום קיץ שרבי ופתאום הבנתם שהמזגן לא מקרר? סביר להניח שבשני המקרים חסר גז במזגן. יחד עם זאת קיימות סיבות נוספות שעשויות להוביל לתקלה של מזגן לא מחמם / מקרר כמו לכלוך או בעיה במדחס. טכנאי מזגנים בהרצליה יידע לזהות את הסיבה ולתקן בהתאם לכך.
   
 • מזגן מרעיש - המזגן מוציא רעשים או מצפצף? קיימות סיבות שונות לכך ובינהן: לכלוך בחלקיו השונים של המזגן, חלק פגום או שבור או הימצאות של עצם זר. טכנאי מזגנים יאתר את הגורם לכך ויבצע תיקון או ניקוי מזגן בהתאם לצורך.
   
 • מזגן מטפטף - אחת התקלות הנפוצות ביותר היא נזילה או טפטוף במזגן. גם כאן קיימות סיבות שונות שעשויות לגרום לכך. לעיתים ובמקרה הטוב הסיבה תהייה לחות (אם החלון פתוח לדוגמא) שיוצרת אדים ומים בתריס המזגן, אך לעיתים הבעיה תהיה מורכבת יותר כמו גורם חוסם בתוך המזגן או תקלה בצינור הניקוז אשר תצריך לעיתים הזמנה של טכנאי לצורך איתור התקלה או החלפת צינור הניקוז של המזגן.

  אם זיהיתם רטיבות בסמוך למזגן או טפטוף במזגן, מומלץ להזמין טכנאי מזגנים בהקדם בכדי למנוע נזקי רטיבות ועובש או חלילה מצב של שריפה / התחשמלות בעקבות הימצאות מים בסמוך לשקעי החשמל.
   

  דחיפות לטיפול בנזילה במזגן:

  דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

מחירון תיקונים של טכנאי מזגנים בהרצליה

כפי שציינו, כל תקלה דורשת תיקון שונה וביצוע עבודה בהתאם למורכבות הבעיה הקיימת. בהתאם לכך גם מחירי התיקונים השונים ישתנו בין אחד לשני ויתומחרו בהתאם. לפניכם מחירון ממוצע עבור התיקונים השונים אותם מספקים טכנאי מזגנים בהרצליה:

מחירון שירותים של טכנאי מזגנים הרצליה

החלפת גומיות למנוע מזגן

הוספה או החלפה של גומיות למניעת רעש.


160 - 280 ש"ח
החלפת כנף למזגן

כולל את עלות החלק, פירוק הכנף הישנה והתקנה של החדשה.


300 - 400 ש"ח
מילוי גז למזגן

כולל טיפול ואיתור דליפה.


400 - 650 ש"ח
ניקוי מזגן עילי בעזרת קיטור

ניקוי יסודי כולל טיפול בעובש וטחב.


250 - 400 ש"ח
החלפת יחידה חיצונית (מנוע) למזגן עילי

עבור מזגן 3 כוח סוס.


750 - 800 ש"ח
החלפת פילטר במזגן מרכזי

כולל עלות החלק. 


350 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים בהרצליה

כשאתם מסתכלים על המחיר של טכנאי מזגנים בהרצליה חשוב להבין שהוא לא קבוע והוא ישתנה בהתאם לכמה דברים כמו שציינו: סוג התיקון או ההתקנה הנדרשת כשלאלו מצטרף גם השוני בין הטכנאים השונים - כלומר, תוכלו לקבל הצעות מחיר שונות על אותה העבודה. לכן אם אתם רוצים למצוא טכנאי מזגנים זול בהרצליה, מומלץ לבצע השוואת מחירים ולא להסתמך על הצעה אחת. דרכנו תוכלו להשאיר פרטים ולקבל עד 3 הצעות מחיר מטכנאי מזגנים מומלצים בהרצליה ולחסוך זמן וכסף יקר!
 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

איך תדעו איזה מזגן מתאים לחדר שלכם?

כשאתם רוצים להזמין מתקין מזגנים בהרצליה כמובן חשוב קודם כל להבין איזה מזגן אתם רוצים לקנות ולהתקין. חשוב לבחור ולהתאים את כח הסוס של המזגן לגודל ושטח החלל כך שפעולת המזגן תהייה יעילה ותגיע לכל נקודה בחדר. לפניכם טבלה המפרטת את גודל החדר וסוג המזגן המתאים לו:

גודל החדר כמה כח סוס?
חדר סטנדרטי 15 מ"ר מזגן 1 כ"ס
חדר שינה גדול 25 מ"ר מזגן 2 כ"ס
סלון 30 מ"ר מזגן 2 - 2.5 כ"ס
סלון 40 - 50 ש"ר מזגן 2.5 כ"ס - מזגן 3.5 כ"ס
דירת 4 חדרים 120 מ"ר מזגן מיני מרכזי 4 כ"ס

מחירון התקנת מזגנים בהרצליה

אחרי שהבנתם איזה מזגן אתם צריכים להתקין, כעת בדקו מה כמה יעלה לכם להתקין אותו. לפניכם טבלה של מחירים ממוצעים עבור התקנת מזגנים בהרצליה בהתאם לסוג המזגן:

מחירון ממוצע עבור התקנת מזגים בהרצליה

התקנת מזגן עילי 1 כ"ס

לא כולל עלות המזגן.


400 - 600 ש"ח
התקנת מזגן עילי 3 - 4 כ"ס

כולל חציבת צנרת ומשאבה, לא כולל עלות המזגן.


500 - 600 ש"ח
התקנת מזגן מיני מרכזי 4 חדרים

כולל חציבת פתחים, לא כולל עלות המזגן.


3,500 - 4,200 ש"ח
התקנת מזגן רצפתי

כולל הנחת מנוע לצד החלון, לא כולל עלות המזגן.


400 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

משך תקופת אחריות על התקנת מזגן בהרצליה

טכנאי מזגנים בהרצליה יתנו לרוב אחריות על תקופה של 4 - 6 שנים בממוצע עבור התקנת מזגנים. האחריות תקפה עבור עבודת ההתקנה בלבד ולא על המזגן עצמו (עליו ניתנת אחריות מהיצרן). 

משך תקופת האחריות הממוצעת על התקנת מזגנים בהרצליה
6 שנות אחריות 5 שנות אחריות 4 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ טכנאי מזגנים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מחפשים טכנאי מזגנים מומלץ בהרצליה?

כשאתם מחפשים טכנאי מזגנים מומלץ בהרצליה כדאי להסתכל על כמה דברים:

 1. ניסיון: קחו טכנאי מזגנים בהרצליה שיש לו ניסיון של לפחות כמה שנים בתיקון מזגנים. יותר מזה, אם הוא טיפל בסוג המזגן הספציפי שלכם הרי זה משובח.
   
 2. המלצות קודמות: הריצו חיפוש באינטרנט של אותו טכנאי מזגנים בהרצליה ובדקו מה לקוחות קודמים אומרים עליו. הוא עשה עבודה טובה? הוא היה צריך לחזור אחרי שבועיים? הוא לקח מחיר מופקע או הגיוני?
   
 3. זמינות: לפעמים זה נראה שאין דבר פחות זמין מאשר טכנאי מזגנים בקיץ, שזה כמובן גם הזמן שהמזגנים בוחרים לא לעבוד. כשאתם מחפשים טכנאי מזגנים בהרצליה ללא ספק לבדוק את הזמינות שלו זה הכרחי. הזמינות גם תלויה במיקום של אותו טכנאי מזגנים, לכן גם אם לא בהרצליה כדאי למצוא טכנאי מזגנים במרכז.

טכנאי מזגנים לניקוי מזגנים בהרצליה

ניקוי מזגנים הוא אחד מהשירותים הנפוצים ביותר כיוון שהוא מהווה פתרון עבור תקלות רבות במזגן כמו: מזגן לא מקרר או מחמם, נזילות במזגן ועוד. ניקוי מזגנים באופן יסודי ותכופתי עשוי למנוע נזקים ותקלות עתידיות ולכן מומלץ לעשות זאת באופן קבוע אחת לכמה חודשים. 

שאלות נוספות ששאלתם אותנו

שאלות נוספות ששאלתם אותנו על התקנה ותיקון מזגנים בהרצליה:

עבור איזה סוגי מזגנים, ניתן למצוא דרככם שירות של תיקון?

טכנאי המזגנים שלנו מספקים שירות תיקונים עבור כל סוגי המזגנים כולל: תדיראן, אלקטרה, טורנדו ומגוון סוגים נוספים.


האם טכנאי המזגנים שלכם מספקים שירות של רכישה והתקנת מזגן?

כן, ניתן למצוא דרכנו טכנאי מזגנים בהרצליה המספקים גם שירות של רכישה והתקנת מזגנים בנוסף להתקנה בלבד ותיקונים.