תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים בהוד השרון

זקוק לשירות למזגן בהוד השרון? בעזרת פורטל מיזוגי, ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר ופניות של טכנאי מזגנים מהוד השרון ומתקינים המספקים רכישה והתקנת מזגן.

מהו המחיר להזמנת טכנאי מזגנים בהוד השרון?

אם אנו מדברים על מחיר ביקור טכנאי, הוא נע בין 150 - 200 שקלים וזאת על מנת לאתר את התקלה בלבד ולא כולל תיקון. לעיתים כאשר התקלה פשוטה ומצריכה הגדרה בסיסית או ממש חיבור חוט שנותק. הטכנאי יעשה זאת ולא יגבה תשלום נוסף אלא על ביקור בלבד (אבל לא תמיד זה המקרה).

 

כמו כן, ישנם תקלות נוספות הנפוצות ביותר בתחום המיזוג והנה ממוצע התמחורים שלהם בהוד השרון: מילוי גז למזגן נע בין 250 - 400 ש"ח, החלפת קבל למזגן ינוע בין 300 - 500 ש"ח בעוד תיקון מאיץ למזגן ינוע סביב 550 ש"ח בממוצע. אגב, בעבור ניקוי מזגן תשלמו בין 250 - 400 ש"ח. למחירים נוספים, עברו לאל מחירון תיקון מזגנים של מיזוגי.


מחיר ממוצע לביקור טכנאי מזגנים בהוד השרון

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מזגנים בהוד השרון: 175 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

לא רק תיקון מזגנים, גם התקנה!

במיזוגי אפשר לקבל שירות מלא למזגנים, בין אם זה תיקון מזגנים בהוד השרון או התקנה ואפילו רכישה והתקנה. זהו אחד היתרונות הבולטים שלנו כאשר אנו יכולים לתת לכם מענה בעבור כל בעיה או צורך שלכם. הפריסה שלנו ארצית ומנעד השירותים שלנו רחב מאוד. ככה שאנחנו יכולים להתאים לכם בעל מקצוע מהוד השרון אשר עוסק בכל אחד מהשירותים שתצטרכו, בין אם זה התקנה, תיקון, ניקוי ועוד.
 טכנאי מזגנים בהוד השרון

שירותי מזגנים בהוד השרון והסביבה

במיזוגי תוכלו לקבל מספר שירותים בעבור המזגן שלכם, הנה רשימה מקוצרת:

1. תיקון מזגנים בהוד השרון: שירותי תיקונים כולל טיפול בבעיות פשוטות (מילוי גז וכדומה) ואף מורכבות, תמיכה מלאה בכלל דגמי המזגנים ופתרון לכל בעיה. החל מטיפול בקצר, או מזגן חדש שלא מחמם ועד לרמה של החלפת מזגן ישן בחדש במידת הצורך. השאירו כמה שיותר מידע לטכנאי על מנת שידע להעירך אליכם בהתאם.

2. התקנה ורכישת מזגנים: התקנת מזגנים קיימים או העברה מחדר לחדר. כמובן שקיימת אפשרות גם לרכישה והתקנת מזגן חדש (כמו מזגן 1 כוח סוס עם התקנה ועד התקנת מיני מרכזי).

3. ניקוי ותחזוקת המזגן: תחזוקת מזגן שוטפת הכוללת ניקוי פילטרים, בדיקת לחץ גז ותקינות כלל המערכות.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

השוואה בין טכנאי מזגנים בהוד השרון בעזרת מיזוגי

מיזוגי מאפשר לבצע השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים מומלצים בהוד השרון בפשוטות ובמהירות. משאירים פרטים או מחייגים למוקד האנושי של מיזוגי ומקבלים ייעוץ ראשוני והכוונה, אוספים מכם כמה פרטים ראשוניים ודואגים שיחזרו אליכם עד שלושה טכנאי מזגנים או מתקיני מזגנים מהוד השרון שישמחו להעניק לכם את השירות המבוקש לכם.

 

כך למעשה, אתם יכולים בתוך כמה רגעים לבצע השוואת מחירים בינהם ולבחור באיש המקצוע המתאים לכם. אגב, זאת ההזדמנות להזכיר כי ניתן לקבל שירות של טכנאי או מתקין מזגנים בפתח תקווה, כפר סבא, רעננה וכל אזור סמוך להוד השרון וזה כולל גם יישובים קטנים יותר באזורים אלו.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה