תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים בהוד השרון

זקוק לשירות למזגן בהוד השרון? בעזרת פורטל מיזוגי, ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר ופניות של טכנאי מזגנים מהוד השרון ומתקינים המספקים רכישה והתקנת מזגן.

מהו המחיר להזמנת טכנאי מזגנים בהוד השרון?

מחיר ביקור טכנאי מזגנים בהוד השרון הוא 175 ש''ח בממוצע. טווח המחירים הוא 150 - 200 ש''ח. המחיר הוא בעבור איתור התקלה בלבד ולא כולל את תיקון התקלה. במידה והתקלה היא תקלה פשוטה כגון חוט מנותק, לרוב הטכנאי יעשה זאת ללא גביית תשלום על טיפול התקלה אלא אך ורק על הביקור.

 

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מזגנים בהוד השרון

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מזגנים בהוד השרון: 175 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

תיקון מזגנים בהוד השרון - מחירון

לפניכם מחירון תיקון מזגנים בהוד השרון לעבודות נפוצות:

תיקון מזגנים בהוד השרון

מילוי גז למזגן

מחיר מילוי גז למזגן עד 2 כ"ס.


350 - 450 ש"ח
החלפת קבל למזגן

המחיר תלוי בסוג וגודל המזגן.


300 - 650 ש"ח
החלפת מאיץ למזגן

קראו עוד עלתיקון מאיץ למזגן.


500 - 600 ש"ח
מחיר החלפת כנף במזגן

החלפת כנף ביחידה החיצונית.


300 - 400 ש"ח
החלפת עינית למזגן

מחיר בעבור החלפת עינית למזגן במזגנים עיליים ומיני מרכזי


250 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים בהוד השרון

מחיר עבור התקנת או תיקון מזגנים בהוד השרון הוא לא קבוע והוא ישתנה בהתאם למספר גורמים. במקרה של תיקון מזגנים המחיר ישתנה בהתאם לסוג התקלה ובמקרה של התקנת מזגנים המחיר ישתנה בהתאם למספר המזגנים וגודל המזגנים. בנוסף לכל אלה המחיר ישתנה בהתאם לתמחור של טכנאי המזגנים עצמו.

 

לא כל טכנאי מזגנים בהוד השרון יקח לכם מחיר זהה עבור תיקון או התקנת מזגנים, לכן השוואת מחירים יכולה לחסוך לכם משמעותית מהמחיר הסופי. התקשרו לפורטל מיזוגי וקבלו עד 3 הצעות מחיר מטכנאי מזגנים באזור הוד השרון לצורך תיקון או התקנת המזגן שלכם.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

טכנאי מזגנים בהוד השרון - תקלות נפוצות

אלו התקלות הנפוצות ביותר של טכנאי מזגנים בהוד השרון:

 • מזגן לא מחמם - לרוב, למזגן לוקח כמה דקות עד שהוא מתחיל להוציא אוויר חם. במידה וחיכיתם כמה דקות יכולות להיות כמה סיבות לתקלה: מדחס סתום בעקבות לכלוך, פילטרים במזגן שצריכים ניקוי ובמקרה הכי גרוע זה יכול להיות משאבת חום תקולה.
   
 • מזגן לא מוציא אוויר - לתקלה זו יכולה להיות כמה גורמים, מדחס לא תקין, מזגן במצב השהייה ובמידה ומדובר במזגן מיני מרכזי, זו יכולה להיות בעיה בדמפרים. לכן, במידה והמזגן שלכם לא מוציא אוויר והוא לא במצב השהייה (תוכלו לראות זאת אם ישנה נורה מהבהבת על המזגן) יש צורך להזמין טכנאי מזגנים.
   
 • מזגן מקצר - כאשר המזגן מקצר אין לנסות לטפל בתקלה זו בעצמכם מכיוון ומדובר פה על התעסקות בחשמל ואת זה יכול לבצע רק אדם אשר רשאי לעבוד בחשמל. למזגן מקצר יש כמה גורמים, השקע של המזגן תקול, טרמוסטט תקול, קבל תקול וכדומה. טיפ מאיתנו - נסו לכבות את כל המכשירים החשמליים בבית על מנת לשלול את האופציה שהקצר נובע מעומס על מערכת החשמל. 

 

טכנאי מזגנים בהוד השרון

מה הם הסיכונים של עובש במזגן?

גיליתם שיש לכם עובש במזגן? רצוי ואפילו מומלץ להזמין טכנאי מזגנים על מנת שיעזור לכם להיפטר מהעובש במזגן. עובש מסכן את הבריאות שלכם בכך שבקטריות חודרות אל הריאות שלכם ויכולות לגרום לבעיות בריאותיות. לכן במידה ואתם מריחים ריח של העובש הזמינו טכנאי מזגנים בהוד השרון.

 

דחיפות לטיפול בתקלה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

התקנת מזגן בהוד השרון - האם יש אחריות?

עבור התקנת מזגן בהוד השרון נהוג לתת אחריות של 5 שנים בממוצע, יש לציין שישנם מתקיני מזגנים בהוד השרון אשר נותנים אחריות של 3 שנים. לפני שאתם בוחרים מתקין מזגנים בדקו מולו כמה זמן הוא נותן אחריות על התקנת המזגן.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
6 שנות אחריות 5 שנות אחריות 4 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

ראו מחירון התקנת מזגנים בהוד השרון

 

מחירון התקנת מזגנים בהוד השרון

מחיר התקנת מזגן מיני מרכזי

מחיר בעבור התקנת מזגן מיני מרכזי לא כולל עבודות גבס. 


3,500 -4,500 ש"ח
מחיר התקנת מזגן עילי 1 כ''ס

מחיר בעבור התקנת מזגן עילי 1 כ''ס בחדר שינה.


400 - 600 ש"ח
מחיר התקנת מזגן בממ''ד

מחיר בעבור התקנת מזגן בממ''ד. המחיר גבוה יותר מכיוון שישנה מורכבות בהתקנת מזגן בממ''ד ומכיוון שיש לעבוד לפי התקן.


700 - 1100 ש"ח
מחיר התקנת מזגן חלון

מחיר בעבור התקנת מזגן חלון כולל חציבה.


500 - 650 ש"ח
התקנת מזגן רצפתי 4 כ''ס

מחיר בעבור התקנת מזגן רצפתי.


350 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

איך תדעו איזה גודל מזגן אתם צריכים?

לפני שאתם הולכים ורוכשים מזגן מטכנאי מזגנים בהוד השרון או מאחת החברות שמוכרות מזגנים, חשוב להתאים אותו בהתאם לגודל החדר.

 

גודל חדר כ''ס למזגן
חדר 15 מ''ר מזגן 1 כ''ס
חדר 40 מ''ר מזגן 2.5 - 3 כ''ס
סלון 50 מ''ר מזגן 3 - 3.5 כ''ס
דירה 4 חדרים (120 מ''ר) מזגן מיני מרכזי 4 כ''ס

איך תמצאו טכנאי מזגנים מומלץ בהוד השרון?

אין דבר יותר נורא מאשר לקרוא לטכנאי מזגנים פעם נוספת. לכן כשאנחנו צריכים תיקון מזגנים בהוד השרון אנחנו רוצים למצוא טכנאי מקצועי שיעלה על התקלה ויעשה את העבודה כמו שצריך. איך מוצאים טכנאי מזגנים מומלץ בעיר?

 • המלצות: מומלץ לחפש את השם של טכנאי מזגנים בהוד השרון במנועי החיפוש או ברשתות החברתיות ולראות מה לקוחות אמיתיים קודמים אמרו עליו.
   
 • ותק וניסיון: תיקון מזגנים בהוד השרון תמיד יותר טוב כשיש ותק וניסיון של כמה שנים טובות. ככה תדעו שהטכנאי ראה את כל התקלות במזגנים וידע לטפל בהן בצורה טובה יותר.
   
 • שירותיות: מקצועיות זה כמובן דבר חשוב, אבל אם תוכלו למצוא טכנאי מזגנים מומלץ בהוד השרון שהוא גם שירותי וסבלני זה בהחלט בונוס נחמד.

מה כולל ניקוי מזגנים בהוד השרון?

אלו הדברים שכלולים כאשר מזמינים שירות של ניקוי מזגנים בהוד השרון:

 • ניקוי אמבטיית ניקוז - תפקידה של אמבטיית ניקוז זה לשאוב את כל הלחות והמים של המזגן. כאשר מזמינים ניקוי מזגנים יש לוודא שהוא מנקה את אמבטיית הניקוז כי במידה ולא זה יכול לגרום למזגן לטפטף.
   
 • ניקוי המאיץ של המזגן - תפקידו של המאיץ הוא לשאוב את הלחות אשר נמצאת בחדר ולכן כאשר ניקוי מזגנים יש לנקות את מאיץ המזגן על מנת להיפטר מכל האבק שנצבר שם. בין היתר הטכנאי ינקה גם את הפילטר של המזגן.
   
 • ניקוי היחידה החיצונית - היחידה החיצונית עם משך הזמן סופגת המון לכלוך ואבק ולכן ישנו הצורך לבצע ניקוי ליחידה החיצונית על מנת שהמזגן יוכל להמשיך לפעול בצורה הכי טובה.
   
 • ניקוי סוללת מאייד - כאשר נפתח את מכסה המזגן נוכל למצוא שם את סוללת המאייד של המזגן.  הטכנאי יפתח את מכסה המזגן ויבצע ניקוי על מנת. ניקוי הסוללה יכול לעזור במידה והמזגן לא מקרר מספיק טוב.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

מתקין מזגנים בהוד השרון כולל פירוק הישנים

כשאתם מזמינים מתקיני מזגנים מומלצים בהוד השרון חשוב להגיד לו האם מדובר בבית חדש כשאין הכנה או האם קיימת הכנה למזגן. במידה וקיימת הכנה למזגן המחיר של התקנת המזגן יהיה נמוך יותר. עם זאת במידה ויש צורך לפרק את המזגן הקודם וגם לפנות אותו המחיר כנראה יעלה.

 

אם אתם תוהים על מחירים אז כמובן שהמחיר ישתנה בהתאם לסוג וגודל המזגן התקנת מיני מרכזי תהיה יותר יקרה מאשר רכישת מזגן 1 כוח סוס עם התקנה מה שיעלה בסה"כ בין 1,400 - 1,900 ש"ח

שאלות נפוצות על טכנאי מזגנים בהוד השרון ששאלתם

אני צריך תיקון של מזגן תדיראן, תוכלו לעזור לי?

בהחלט, באמצעות פורטל מיזוגי תמצאו טכנאי מזגנים בהוד השרון לתדיראן, אלקטרה, טורנדו, LG ועוד.


כמה עולה תיקון מזגנים בהוד השרון?

כמובן קשה לענות על השאלה הזו מבלי לדעת מה התקלה, אבל כן ניתן לומר שאחד התיקונים הנפוצים ביותר הוא מילוי גז למזגן מה שעולה בין 350 - 450 ש"ח למזגן עד 2 כ"ס. תוכלו לראות מחירים נוספים בעמוד.