תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים באור יהודה

כאן תקראו על עבודות שטכנאי מזגנים באור יהודה מבצע, על מחירי עבודות אלו, על אורך אחריות שמעניק מתקין מזגנים באור יהודה ואיך תוכלו בהליך פשוט דרך פורטל מיזוגי להשוות בין טכנאי מיזוג באיזורכם ולחסוך הן בזמן והן בכסף - קראו וגלו.

אילו עבודות טכנאי מזגנים באור יהודה מבצע?

המזגן מתקשה לקרר? או שאולי עושה רעשים? לפני שאתם רוכשים אחד חדש - דעו כי ניתן להביא לתיקון מזגנים באמצעות טכנאי מזגנים באור יהודה, נציין את סוגי העבודות הנפוצות הקשורות במזגנים מתחת:

 • מילוי גז למזגן - במידה והבחנתם שהמזגן שלכם מתאמץ מאוד לייצר קור או חום - זה עשוי להעיד על  כך שהתרוקן מגז. טכנאי מזגנים באור יהודה יוכל לבצע מילוי גז למזגן שברשותכם ובהתאם לסוג המזגן.
   
 • פירוק מזגן - במידה ואתם לקראת מעבר דירה ורוצים לקחת את המזגן אתכם או במידה ואתם רוצים להעביר את המזגן לאיזור אחר בבית - דעו כי ניתן לפרק מזגנים בצורה בטוחה ומיטבית ע"י הסתייעות בטכנאי מזגנים.
   
 • התקנת מזגנים באור יהודה - במידה ורכשתם מזגן חדש או שאתם שוקלים לרכוש אחד, דעו כי טכנאי מזגנים יוכל לבצע בעבורכם הליך התקנת מזגנים באור יהודה בצורה בטוחה ומהירה.
   
 • החלפת עינית למזגן - במידה וניסיתם לתפעל את המזגן דרך השלט שלו ולא נוצרה תגובה מצד המזגן (וזאת בהנחה שהחלפתם בטריות בשלט) - זה עשוי להעיד על תקלה שמקורה בעינית המזגן ושבמקרה כזה ניתן להחליף את העינית למזגן ע"י טכנאי מיזוג.

 

סוג הפעולה שטכנאי מזגנים באור יהודה מבצע באילו מקרים יש בכך צורך?
מילוי גז למזגן כשהמזגן אינו מספק אויר חם/ קר בצורה מספקת
פירוק מזגן לקראת מעבר דירה, ניקוי המזגן או מיקומו באיזור אחר בבית
התקנת מזגן לאחר שרכשתם מזגן חדש ויש צורך בהתקנתו
החלפת עינית למזגן כאשר המזגן אינו מגיב לפעולות שהשלט שולח

מחירון עבודות של טכנאי מזגנים באור יהודה

מחירי עבודות של טכנאי מזגנים באור יהודה משתנים בהתאם לסוג התקלה או העבודה שיש לבצע, מתחת נציג את העבודות הנפוצות שניתן לבצע ע"י טכנאי מזגנים בעירכם:

מחירון טכנאי מזגנים באור יהודה

מילוי גז למזגן עילי

מילוי גז למזגן עילי בנפח 1 כוח סוס ע"י טכנאי מזגנים באור יהודה.


350 - 450 ש"ח
פירוק מזגן

המחיר לפעולת פירוק של מזגן קיים לצורכי ניקוי, מעבר דירה או שינוי מיקומו בבית.


250 - 400 ש"ח
התקנת מזגן

מחיר להתקנת מזגן עילי 1 כוח סוס (ללא עלות המזגן עצמו).


350 - 550 ש"ח
החלפת עינית למזגן

החלפת עינית תקולה במזגן ע"י טכנאי מזגנים באור יהודה.


400 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

הזמינו טכנאי מזגנים זול באור יהודה דרך מיזוגי

בין אם אתם זקוקים לשירותי תיקון מזגנים ובין אם אתם צריכים להתקין מזגן חדש בבית - דעו שבכל סוג של תקלה או פעולה הקשורה במזגן שלכם, תוכלו להיעזר בפורטל של מיזוגי כדי לאתר טכנאי מזגנים באור יהודה. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים בטופס הלידים מתחת ותוכלו לקבל בחינם עד 3 טכנאי מזגנים מאיזור המרכז, שביניהם תוכלו להשוות במחיר של אותו ההליך ולחסוך הן בזמן והן בכסף.
 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

איך לאתר טכנאי מזגנים מומלץ באור יהודה?

במידה ועולה בכם הצורך להיעזר בטכנאי מזגנים באור יהודה, כדאי שתקחו בחשבון מספר היבטים שמטרתם לסייע לכם לבצע בחירה מושכלת של בעל המקצוע שלכם. נסביר על כך למטה:

 • ותק וניסיון - הסתייעות בטכנאי מזגנים מנוסה באור יהודה - עשוי להביא לאיתור בעיה במזגן בצורה מהירה פי כמה וגם הליך התיקון או התקנה של מזגן חדש יתבצעו על ידו באופן מיטבי וזריז.
   
 • חוות דעת - לאחר שתקבלו מפורטל מיזוגי 3 טכנאי מזגנים באור יהודה, תוכלו לבדוק אודותם ברחבי האינטרנט ולקרוא חוות דעת של לקוחות קודמים שהסתייעו בהם - דבר זה יסייע לכם לבצע בחירה מושכלת יותר, בנוסף לפקטור המחיר.
   
 • זמינות - במידה והמזגן לא מקרר ואתם באמצע אוגוסט עדיף שתתעדפו טכנאי מזגנים באור יהודה שזמין להגעה מיידית, גם אם לאחר השוואת המחיר יצא שהוא גובה מחיר גבוה יותר בהשוואה לאחרים, שאינם זמינים לשירותכם באופן מיידי.

 

טכנאי מזגנים באור יהודה

מהי תקופת האחריות שנותן מתקין מזגנים באור יהודה?

מתקין מזגנים באור יהודה נוהג להעניק בין 3 - 5 שנות אחריות וזאת בעבור הגנה בפני דליפת גז, בעיות הקשורות לחיבורי המזגן ובמידה והמזגן מטפטף.

 

תקופת אחריות ממוצעת להתקנת מזגן ע" מתקין מזגנים באור יהודה:
5 שנות אחריות שנתיים אחריות 3 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

שאלות נפוצות בנושא טכנאי מזגנים באור יהודה

נגמרה לי תקופת האחריות - האם ניתן לבצע דרככם תיקון של מזגן טורנדו?

בהחלט! דרך פורטל מיזוגי תוכלו לקבל טכנאי מזגנים של טורנדו, מזגני אלקטרה ומזגני תדיראן.


למה המזגן מוציא ריח מסריח?

במידה ואתם מבחינים בריח לא טוב זה עשוי להעיד על עובש בתוך המזגן שלכם. תוכלו לבצע ניקוי מקצועי של המזגן שלכם ע"י טכנאי מזגנים באור יהודה.


איך להשיג טכנאי מזגנים מומלץ באור יהודה?

דרך פורטל מיזוגי תוכלו לקבל גישה לטכנאי מיזוג ומתוכם לבחור בטכנאי המתאים ביותר עבורכם.