תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים בירושלים

צריך טכנאי מזגנים מומלץ בירושלים? באמצעות 'מיזוגי' תוכל לקבל שירותי התקנה למזגנים בירושלים, שירותי תיקונים לכל סוגי המזגנים ואף לרכוש מזגן חדש במחיר מומלץ לצרכן, פנה כעת למוקד שלנו ואנו נדאג שתקבל מספר הצעות מחיר של מתקיני מזגנים וטכנאים מאזור ירושלים והסביבה.

מחפש מתקין מזגנים בירושלים אמין? אנחנו כאן!

באמצעות פורטל "מיזוגי" תוכלו לאתר מתקיני מזגנים אמינים, בעלי המלצות והכי חשוב במחירים מוזלים! אנו פועלים עם מגוון רחב של מתקינים לא רק בירושלים אלא בכלל אזורי המדינה, אנו דואגים שתקבלו שירות של מתקין איכותי ובונים בעבורכם תחרות בריאה בין נותני השירות הפועלים עימנו.

 

כאשר אתם פונים אל מיזוגי, אנחנו מעבירים את הפנייה ל-3 מתקיני מזגנים מירושלים, הם יודעים זאת שאינם לבד וכל אחד רוצה לסגור מול הלקוח, כך שהוזלה בעלויות היא הכלי שהם משתמשים בו, מה שנותר לכם הוא רק לבצע ביניהם השוואה ולבחור בזול מבין כולם.

 

טכנאי מזגנים בירושלים

עלות שירותים למזגנים בירושלים והסביבה

לפניכם טבלת מחירים המציגה את ממוצע השוק בעבור שירותי התקנה ותיקון בעיר ירושלים והסביבה (למשל טכנאי מזגנים במודיעין) המחירים המוצגים הנם שיקלול שביצענו למידע בלבד ואינם מחייבים את נותני השירות שפועלים עם "מיזוגי" לעמוד בהם.

מחירון תיקון והתקנת מזגנים בירושלים

כמה עולה התקנת מזגן עילי (1 כוח סוס) בירושלים?

התקנת מזגן 1 כוח סוס, ללא רכישה של המזגן עצמו.


350 - 450 ש"ח
מהו המחיר להתקנת מזגן מיני מרכזי בירושלים?

התקנה הכוללת חיווט חשמל, צנרת ניקוז וחציבה, ללא עבודות גבס.


4,000 - 5,500 ש"ח
כמה יעלה למלא גז במזגן?

מילוי גז במזגן מסוג R22 כולל בדיקת דליפה ולחץ.


250 - 350 ש"ח
ממוצע מחיר לתיקון מזגן בירושלים

כמה ביקור ממוצע של טכנאי מזגנים בירושלים יעלה לכם.


400 - 700 ש"ח
מחיר רכישת מזגן עילי חדש כולל התקנה

עד 1.5 כוח סוס, כולל פינוי מזגן ישן, רכישה והתקנת חדש.


1,400 - 1,900 ש"ח

הדפס מחירון

שירותי תיקונים למזגנים בירושלים, התקלות הנפוצות:

הבעיות שחוזרות על עצמן כמעט בכל בית, הן אלו שנסביר אליהן בקצרה כאן. כמובן שכל תקלה מתחילה מהתקנה שאינה נכונה, מבלאי מצטבר ומהתיישנות המזגן שלכם אך גם מתפעול לא נכון של המזגן. לפניכם מספר תקלות שתוכלו לפתור בקלות בעזרת טכנאי מזגנים מירושלים והסביבה המספק שירותי תיקונים. נדגיש כי אם זיהיתם מצב בו נורת מזגן מהבהבת ואינכם בטוחים מה הסיבה לכך, כדאי שתקראו לטכנאי ואל תנסו לתקן את המזגן לבד.

  • נזילות מים: מזגן אשר לא מותקן בצורה נכונה או לא מתוחזק כראוי בשלב מסוים יתחיל לטפטף מים אל תוך הבית, במקרים של מזגן מיני מרכזי גם לתקרת הגבס, מה צריך לבדוק? ברגע שהותקן לכם מזגן בדקו שהצנרת מונחת באופן ישר ולא עקום, שיש באפשרות הנוזלים לצאת החוצה.

    חשוב לתחזק את ניקיון הפילטרים אחת לכמה חודשים ולבדוק שצינור הניקוז לא נחסם או נסתם, אך לא תמיד זה עוזר, לעיתים מזגן מטפטף מהיחידה הפנימית בגלל סיבות אחרות כמו חוסר או יתר גז, תקלה בכבל או במדחס, דברים שמצריכים הזמנת טכנאי לביתכם.
     
  • בעיות בחשמל: התקנת מזגן צריכה להיעשות באופן מקצועי על ידי טכנאי מזגנים מומלץ ומוסמך לטיפול בלוחות חשמל, חיבור שאינו נכון עשוי לגרום לבזבוז אנרגיה והוצאה כספית חודשית גבוה יותר, לעיתים גם לנזק של קצר חשמלי ואפילו עד לרמה של שריפת מנוע המזגן, וודאו כי אתם מקבלים שירות מטכנאי מורשה בעל הידע והרישיון לעסוק בחשמל.
  • רעשים מהמזגן: לעיתים מצריך טיפול של תיקון ולעיתים מדובר על התקנה לא נכונה, אם לא השתמשו במבודד בין המשטח אליו מונח מנוע המזגן ולבין המנוע עצמו, בזמן פעילות המזגן ירעד ויעשה רעש חזק יותר, אפשרות נוספת לרעש היא להב המאורר נוגעת בפלסטיק או רשת הגנה ויוצרת רעשים. מה עושים? בעת התקנת מזגן מוודאים בהפעלתו שהכל עובד כמו שצריך והוא אכן לא עושה רעשים מיותרים. אם לפתע התחילו רעשים, רצוי להזמין טכנאי לבדיקה על מנת לגלות מעין הרעש מגיע והאם הולכת להיות תקלה עתידית חמורה יותר.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

כך תקבלו מחיר זול יותר מטכנאי מזגנים בירושלים

בדומה לשיטת השוואת המחירים מול המתקינים שהסברנו עליה בפסקה מעלה, גם בנושא תיקוני מזגנים בירושלים המתבצעים על ידי טכנאים ניתן לקבל מחיר זול יותר. אך זה לא הכל, מעורבות בשיח וידע בנושא יעזרו לכם להבין בדיוק מה קורה, כמה התקלה צריכה לעלות לכם והאם אתם יכולים לפתור אותה לבדכם!

 

בעזרת 'מיזוגי' אתם יכולים ללמוד הרבה על נושא המזגנים, החל ממדור תקלות נפוצות ועד למחירון שלנו שמסביר על עלויות ומחירי השוק, קראו קצת במיזוגי וראו כי אתם כבר מבינים יותר מה קורה למזגן שלכם, איתור התקלה מראש עשוי גם לחסוך לכם בעלויות ואולי בכלל לא תצטרכו להזמין טכנאי.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה