תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים ברחובות

בין אם למזגן שלכם יש תקלה או שאתם צריכים להתקין מזגן חדש תוכלו למצוא כאן טכנאי מזגנים ברחובות. בנוסף תראו כמה אמורה לעלות ההתקנה או תיקון המזגן שלכם וגם תראו איך מוצאים טכנאי מזגנים מומלץ וזול.

השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים ברחובות

בשביל למצוא טכנאי מזגנים זול ברחובות עבור תיקון או התקנת מזגנים חשוב להבין שהצעת המחיר שתקבלו היא לא קבועה והיא תלויה בסוג המזגן שלכם, סוג התקלה וגם בתמחור של טכנאי המזגנים.

 

תוכלו לקבל הצעות מחיר שונות עבור תיקון מזגנים בעיר ולאחר מכן לערוך השוואת מחירים. התקשרו לפורטל מיזוגי וקבלו עד 3 הצעות מחיר מטכנאי מזגנים ברחובות לצורך תיקון המזגן שלכם. ככה תוכלו להתחיל את השוואת המחירים ואת החיסכון הסופי במחיר התיקון או ההתקנה.

 

טכנאי מזגנים ברחובות

תיקון מזגנים ברחובות של תקלות נפוצות

אילו תקלות נפוצות למזגן ומה הפיתרון שלהן?

 

תקלה במזגן פיתרון אפשרי
מזגן לא מגיב לשלט החלפת עינית של המזגן
מזגן מטפטף בבית תיקון צינור מזגן
מזגן מקצר תיקון קבל המזגן
מזגן מרעיש מילוי גז למזגן
מזגן לא מקרר מילוי גז למזגן

מה המחיר של תיקון מזגנים ברחובות?

מחירון תיקון מזגנים ברחובות משתנה בהתאם לתקלה. כמו שראיתם יש כמה תיקונים נפוצים יותר מאחרים, בואו נבין מה המחירים שלהם. לא מצאתם את הבעיה שלכם? הסתכלו במחירון המזגנים המלא.

מחירון תיקון מזגנים ברחובות

כמה עולה החלפת עינית למזגן?

החלפת עינית למזגן עילי.


250 - 400 ש"ח
כמה יעלה מילוי גז למזגן?

המחיר תלוי בגודל וסוג המזגן.


350 - 700 ש"ח
מחיר החלפת קבל במזגן

החלפת קבל במזגן עילי.


280 - 350 ש"ח
מחיר ביקר טכנאי מזגנים ברחובות

מחיר ביקור טכנאי מזגנים ברחובות יתבטל במידה ויעשה עבודה ותשלמו רק על העבודה עצמה.


150 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

טכנאי מזגנים מומלץ ברחובות עם מיזוגי

בשביל למצוא טכנאי מזגנים מומלץ ברחובות פורטל מיזוגי שולח לכם שמות של 3 טכנאי מזגנים כדי שתוכלו להשוות ביניהם. מה צריך לבדוק?

  • המלצות: ערכו חיפוש זריז ברשתות החברתיות או בגוגל ובדקו המלצות על טכנאי מזגנים ברחובות שקיבלתם מהצוות הטלפוני של מיזוגי. ככה תוכלו לראות מה חשבו עליו לקוחות קודמים.
     
  • ותק: לרוב טכנאי מזגנים ברחובות עם ותק של הרבה שנים ידע לפתור את הבעיה בצורה מהירה ויעילה יותר מאשר טכנאי מזגנים פחות ותיק.
     
  • התמחות: יש טכנאי מזגנים שמתמחים בדגמים של חברות מסויימות. פחות רלוונטי למזגנים קטנים של 1 כוח סוס, יותר רלוונטי במקרים של מזגן מיני מרכזי או מזגן מיני VRF. באמצעות מיזוגי תוכלו למצוא טכנאי מזגנים של תדיראן, אלקטרה, טורנדו ועוד.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

התקנת מזגנים ברחובות עבור מגוון דגמים

אלקטרה? תדיראן? אולי טורנדו? זה כלל לא משנה איזה מזגן יש ברשותכם וגם לא כמה כוח סוס יש לו. אנו נשמח לספק לכם סיוע עבור התקנת מזגן בזול עד מצב שבו הוא מותקן, פועל ומתחיל לקרר או לחמם.

 

התקנת מזגנים ברחובות דורשת ידע והבנה היות והיא משלבת לעיתים קדיחה בקיר והתקנה של המנוע במיקומו החיצוני על מנת שהמזגן יעבוד כמו שצריך. התקנה לא נכונה של המזגן יכולה לגרום לתקלות בהמשך הדרך ולכן מומלץ להעזר בטכנאי בעל ניסיון בהתקנות.

 

מתקין מזגנים ברחובות

כמה עולה התקנת מזגנים ברחובות?

לפניכם מחירים של התקנת מזגנים ברחובות בגדלים שונים:

מחירון התקנת מזגנים בעיר רחובות

התקנת מזגן רצפתי

כולל התאמה וחציבה.


350 - 500 ש"ח
התקנת מזגן מיני מרכזי ברחובות

בדירת 4 חדרים, כולל חציבת הפתחים.


3,200 - 4,000 ש"ח
כמה עולה התקנה של מזגן 3 עד 4 כוח סוס בסלון?

כולל חציבת צנורות.


450 - 600 ש"ח
החלפת יחידה חיצונית של מזגן

התקנה של יחידת מנוע במקום הנוכחית.


250 - 350 ש"ח
פירוק מזגן ישן והחלפתו למזגן חדש

כולל פינוי המזגן הישן.


400 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

מתקין מזגנים ברחובות מהיום למחר

דרך אתר מיזוגי תוכלו למצוא בין היתר מתקין מזגנים ברחובות אשר יגיע בהתראה קצרה מאוד להתקנה של המזגן שרכשתם. כמובן שהזמינות קשורה באופו ישיר לעונות השנה, בקיץ שוק התקנת המזגנים בפריחה ולכן בעקבות הביקושים הגבוהים יתכן שיהיה קשה לספק לכם את השירות מהיום למחר.

 

אך במקרים רבים, טכנאי מזגנים מומחה, יהיה זמין עבורכם בהתראה של כמה ימים בודדים. אנו ממליצים לכם לבדוק זמינות עם בעלי המקצוע שעובדים איתנו דרך טופס יצירת הקשר המצורף כאן למטה.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

החלפת גז במזגן שלכם במחיר מצוין

חשוב לדעת, בכל מזגן יש סוג גז אחר. נדרש לבצע התאה של לחץ וכמות הגז בהתאם לכל מקרה סצפיצי ולכן חשוב שהתהליך יתבצע על ידי בעל מקצוע איכותי ומנוסה. למעשה מחסור בגז, מעיד על דליפת גז במזגן וזו תקלה שיש לתקן אותה בצורה ייסודית ומקיפה היות וגז מזגנים עשוי לגרום לנזקים בריאותיים וסכנות נוספות. נסו אותנו ותוכלו לקבל מחיר אטרקטיבי עבור החלפת הגז במזגן שלכם.