תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים ברחובות

אתר 'מיזוגי' מסייע לכם במציאת טכנאי מזגנים עבור התקנת מזגן חדש בדירה שלכם ובמגוון פתרונות לתקלות נפוצות במזגן. הכנסו ובצעו השוואה של המחירים בין בעלי המקצוע הפועלים בעיר ותוכלו לוודא שקיבלתם הצעה משתלמת.

התקנת מזגנים ברחובות עבור מגוון דגמים

אלקטרה? תדיראן? אולי טורנדו? זה כלל לא משנה איזה מזגן יש ברשותכם וגם לא כמה כוח סוס יש לו. אנו נשמח לספק לכם סיוע עבור התקנת מזגן בזול עד מצב שבו הוא מותקן, פועל ומתחיל לקרר או לחמם.

 

התקנת מזגנים ברחובות דורשת ידע והבנה היות והיא משלבת לעיתים קדיחה בקיר והתקנה של המנוע במיקומו החיצוני על מנת שהמזגן יעבוד כמו שצריך. התקנה לא נכונה של המזגן יכולה לגרום לתקלות בהמשך הדרך ולכן מומלץ להעזר בטכנאי בעל ניסיון בהתקנות.

טכנאי מזגנים ברחובות

כמה עולה התקנת מזגנים באזור רחובות?

מחירון התקנת מזגנים בעיר רחובות
 • התקנת מזגן רצפתי

  כולל התאמה וחציבה.


  350 - 500 ש"ח
 • התקנת מזגן מיני מרכזי ברחובות

  בדירת 4 חדרים, כולל חציבת הפתחים.


  3,200 - 4,000 ש"ח
 • כמה עולה התקנה של מזגן 3 עד 4 כוח סוס בסלון?

  כולל חציבת צנורות.


  450 - 600 ש"ח
 • החלפת יחידה חיצונית של מזגן

  התקנה של יחידת מנוע במקום הנוכחית.


  250 - 350 ש"ח
 • פירוק מזגן ישן והחלפתו למזגן חדש

  כולל פינוי המזגן הישן.


  400 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

אתר 'מיזוגי' מסייע במציאת טכנאי מזגנים ברחובות

טכנאי מזגנים ברחובות הוא מצרך מבוקש. תושבי העיר חווים מדי יום תקלות שונות במזגנים שלהם, בין היתר מצב בו מזגן לא מגיב לשלט או מזגן מקצר אשר גורם להקפצת החשמל בשאר הבית. מאחר והתקלות הן רבות ומגוונות, נדרש טכנאי שמבין ומכיר את דרכי הפתרון עבור כל תקלה ותקלה ויחסוך לכם זמן יקר במציאתה ותיקונה.

 

בימי הקיץ החמים של ישראל, יום ללא מזגן תקין הוא יום שעשוי להפוך לבלתי נסבל ולכן חשוב לפתור את התקלה בהקדם. אם אתם מחפשים טכנאי מזגנים מומלץ ברחובות - הגעתם אל המקום הנכון. 

עלות ביקור טכנאי מזגנים ברחובות 

מחיר ממוצע עבור ביקור טכנאי בעיר

מחיר ממוצע עבור ביקור טכנאי בעיר: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מתקין מזגנים ברחובות מהיום למחר

דרך אתר מיזוגי תוכלו למצוא בין היתר מתקין מזגנים ברחובות אשר יגיע בהתראה קצרה מאוד להתקנה של המזגן שרכשתם. כמובן שהזמינות קשורה באופו ישיר לעונות השנה, בקיץ שוק התקנת המזגנים בפריחה ולכן בעקבות הביקושים הגבוהים יתכן שיהיה קשה לספק לכם את השירות מהיום למחר.

 

אך במקרים רבים, טכנאי מזגנים מומחה, יהיה זמין עבורכם בהתראה של כמה ימים בודדים. אנו ממליצים לכם לבדוק זמינות עם בעלי המקצוע שעובדים איתנו דרך טופס יצירת הקשר המצורף כאן למטה.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

החלפת גז במזגן שלכם במחיר מצוין

חשוב לדעת, בכל מזגן יש סוג גז אחר. נדרש לבצע התאה של לחץ וכמות הגז בהתאם לכל מקרה סצפיצי ולכן חשוב שהתהליך יתבצע על ידי בעל מקצוע איכותי ומנוסה. למעשה מחסור בגז, מעיד על דליפת גז במזגן וזו תקלה שיש לתקן אותה בצורה ייסודית ומקיפה היות וגז מזגנים עשוי לגרום לנזקים בריאותיים וסכנות נוספות. נסו אותנו ותוכלו לקבל מחיר אטרקטיבי עבור החלפת הגז במזגן שלכם.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה