תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים בקרית עקרון

הזמינו טכנאי מזגנים בקרית עקרון בזול ויתקן או יתקין את המזגן שלכם. בהמשך העמוד תוכלו לראות מחירון של טכנאי מזגנים ולערוך השוואת מחירים שתוזיל את העלויות.

השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים בקרית עקרון

המחיר של טכנאי מזגנים בקרית עקרון הוא לא קבוע והוא יכול להתשנות בהתאם לשירות שתצטרכו ממנו וגם בהתאם לטכנאי המזגנים עצמו. לגבי מחירים של שירותים שונים נרחיב בהמשך, אבל כן נרצה להתעכב עוד רגע לגבי העובדה שהמחיר של טכנאי מזגנים בקרית עקרון משתנה בין טכנאי מזגנים שונים.

 

מה שזה אומר הוא שתוכלו לערוך השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים בעיר שתוזיל לכם את המחירים. השאירו לנו פרטים ותקבלו מאיתנו שמות של 3 טכנאי מזגנים בקרית עקרון. השוו בין המחירים שהם מציעים לכם וחסכו.

 

טכנאי מזגנים בקרית עקרון

כמה עולה טכנאי מזגנים בקרית עקרון?

הבטחנו, נקיים - הוספנו לכם מחירים טכנאי מזגנם בקרית עקרון. אם תרצו לראות מחירים נוספים תוכלו להסתכל במחירון המזגנים שלנו.

מחירון טכנאי מזגנים בקרית עקרון
 • תיקון מזגן עילי דולף

  המחיר המוצג הוא של מזגן אלקטרה או טורנדו ויכול להשתנות בהתאם לסוג המזגן שלכם.


  650 - 900 ש"ח
 • התקנת מזגן עילי קטן לחדר השינה

  כוח סוס 1 עד 1.5.


  350 - 550 ש"ח
 • ביקור טכנאי מזגנים

  המחיר הוא על הביקור בלי טיפול בתקלה. המחיר יתבטל במידה ויהיה תיקון או התקנה של מזגן.


  150 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

שירותי התקנת מזגנים

באמצעותנו תוכלו למצוא שירותי התקנת מזגנים בקרית עקרון בקלות רבה. רק השאירו את הפרטים בטופס הבא, או התקשרו אלינו וקבלו מיד שמות ומספרי טלפון של 3 מתקיני מזגנים בקרית עקרון שיבואו לעשות את העבודה שתצטרכו. שימו לב שהמחיר של התקנת מזגנים הוא להתקנה עצמה, אך תוכלו דרכנו גם לרכוש מזגנים.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

לפני שהקיץ בא - תתקנו את המזגן

את מה שאפשר לדחות למחר לא היינו ממליצים לכם לדחות למחרתיים, במיוחד כשמדובר בתיקון מזגנים ובחום של ארצנו היפה והשמשית. אם המזגן לא מקרר ממש טוב, או חס וחלילה לא נדלק אפילו, זה הזמן להזמין שירותי תיקון מזגנים בקרית עקרון לפני שהחום של ישראל יתחיל לתת את אותותיו. 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה