תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים בקרית גת

רגעים בהם המזגן הביתי אינו מתפקד כמו שצריך, יכולים לגרום לנו לתסכול רב. 'מיזוגי' מרכז מידע רב בנושא מזגנים ומאפשר לכם גם להזמין טכנאי מזגנים בקרית גת לתיקון תקלות מכל סוג וגם להתקנה של מזגן חדש.

איתור טכנאי מזגנים באזור קרית גת בקלות

מזגן הוא מכשיר חשמלי מורכב למדי אשר בנוי מרכיבים וחלקים שונים. בכל מקרה של תקלה שמתרחשת בו, ההמלצה היא להזמין גורם מקצועי שמכיר את מבנה המזגן ויודע לאתר את התקלה בצורה קלה ומהירה. 

 

אנו מאפשרים לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר מטכנאי מזגנים באזור קרית גת, מבלי להתחייב להם להמשך עבודה. כלומר, תוכלו לקבל עוד היום - עד שלוש הצעות מחיר שונות ומשתלמות למדי, לתיקון התקלה שמתרחשת כעת במזגן שלכם, ללא קשר לסוג, יצרן או גודל המזגן שלכם.

 

טכנאי מזגנים בקרית גת

דברים שכדאי לבדוק לפני הזמנת טכנאי

הנה מספר דברים שאנו ממליצים לכם לבדוק לפני שאתם מזעיקים טכנאי מקצועי לתיקון המזגן שלכם:

  • האם צינור הניקוז תקין: אם המזגן מטפטף, ייתכן שצינור הניקוז שלו נסתם או במקרים אחרים הוא פשוט מקופל. גשו אל הצינור ובדקו האם הוא מוציא מים כאשר המזגן פועל. בדיקה קצרה זו יכולה לחסוך לכם לא מעט כסף. במידה ולא, יהיה צורך בהחלפה של ניקוז הניקוז במזגן.

  • תקינות הפילטרים: במידה ועבר זמן רב מאז שניקיתם את הפילטרים של המזגן, נמליץ לעשות זאת לפני הזמנת הטכנאי וזאת מאחר ופילטרים מלוכלכים יוצרים לא מעט בעיות כמו התפתחות של עובש שמוביל גם למצב של ריח רע מהמזגן. אם ברצונכם לשמור על מזגן נקי, קראו את המאמר שהכנו על איך מנקים מזגן.

  • בדקו את סוללות השלט: לא תמיד הבעיה צריכה להיות מורכבת וישנם מצבים בהם השלט של המזגן לא עובד רק בשל העובדה שהסוללות התרוקנו. החליפו אותן בחדשות ובדקו האם כעת השלט מגיב.

  • על איזה מצב המזגן פועל: רציתם לחמם את הבית אבל המזגן מוציא אוורור? לא בטוח שיש תקלה! ייתכן שמדובר בתפעול לא נכון, כלומר שבחרתם במצב אוורור במקום במצב חימום. תתפלאו לדעת כמה פעמים חוסר שימת לב מסוג זה מוביל להזמנת טכנאי לביקור.

כמה עולה להזמין טכנאי מזגנים בקרית גת?

במידה ואתם זקוקים לתיקון של תקלה כלשהי במזגן, והזמנתם אליכם טכנאי מזגנים בקרית גת במסגרת שעות הביקור המקובלות, תשלמו ברוב המקרים סכום אשר נע בין 150 ש"ח ל-250 ש"ח. עלות זו אינה כוללת עבודות מורכבות יותר כמו החלפה של רכיבים במערכת או פירוק של המזגן אלא מצבים פשוטים של פתיחת צינור ניקוז סתום או ניקוי עינית המזגן.

 

במצבים בהם קיימת תקלה רצינית יותר הדורשת עבודה מורכבת או פירוק של רכיבים והחלפתם - המחיר עשוי להתייקר כמובן. בשביל לקבל מידע נוסף על המחירים השונים בתחום - היכנסו אל מחירון המזגנים שלנו.

ביקור של טכנאי מזגנים בקרית גת והסביבה

ביקור של טכנאי מזגנים בקרית גת והסביבה: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מתקין מזגנים בקרית גת לכל סוגי המזגנים

בעזרתנו, תוכלו למצוא מתקינים המספקים שירותי התקנת מזגן עילי וגם מזגן חלון או מזגן מפוצל או רצפתי. יש דרך התקנה שונה לכל סוג של מזגן ולכן כדאי לברר עם הטכנאי מראש במה כרוכה פעולת ההתקנה והאם נדרש לבצע חציבות בקירות הבית במהלכה.

 

התקנה של מזגן חדש לוקחת בדרך כלל בין 45 דקות לשעה וחצי - כאשר מדובר במזגן תלוי, בעוד התקנת מזגן מיני מרכזי, צפוי לקחת לפחות 4 שעות, בשל המורכבות שבתהליך והעובדה שצריך לבצע גם חציבות בקיר. בשביל לאתר מתקיני מזגנים מומלצים ומקצועיים - השאירו לנו פנייה בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

איזה פרמטרים ישפיעו על בחירת גודל המזגן?

אם תשאלו מתקיני מזגנים בקרית גת איך לבחור את גודלו ועוצמתו של המזגן החדש, הם יגידו לכם שהבחירה נקבעת על פי מספר פרמטרים שונים, כאשר בין השיקולים המרכזיים שכדאי לבדוק הם: המקום בו מותקן המזגן (סלון/חדר שינה ועוד), כיווני האוויר השונים וגם גובה הקומה של הדירה.