תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים בערד

הזמינו טכנאי מזגנים בערד ותצילו את עצמכם מחודשי יולי אוגוסט הלוהטים. באתר תוכלו לראות מחירים של טכנאי מזגנים בעיר להזמין טכנאי לשירותי תיקון או התקנת מזגנים בזול.

כמה עולה טכנאי מזגנים בערד?

הוספנו לכם מחירים של שירותים נפוצים שמבקשים מטכנאי מזגנים בערד. לא מצאתם את מה שאתם מחפשים? התסכלו במחירון טכנאי מזגנים המלא שלנו.

מחירון טכנאי מזגנים בערד

החלפה של יחידה חיצונית

מנוע מזגן עד 3 כוח סוס.


750 - 800 ש"ח
מחיר מילוי גז למזגן

התיקון הנפוץ ביותר שמבקשים מאיתנו במיזוגי.


400 - 650 ש"ח
התקנה של מזגן בחדר

מחיר של התקנה של מזגן עילי 1 כוח סוס.


400 - 600 ש"ח
ביקור טכנאי מזגנים בערד

המחיר על הביקור עצמו. מחיר הביקור ירד במקרה שהטכנאי יצטרך לעשת התקנה או תיקון.


150 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

לפני שהקיץ בא - תתקנו את המזגן!

אם יש לכם מזגן שלא מקרר אל תחכו לשיא הקיץ טפלו בזה מיד. בקיץ תצטרכו לחכות הרבה יותר זמן בגלל העומס על טכנאי מזגנים בערד בתקופת הזמן הזו וגם לשלם הרבה יותר על תיקון מזגנים. אם כבר באפריל או במאי המזגן שלכם מתחיל לקרטע בהחלט היינו ממליצים להזמין טכנאי מזגנים בערד שיתקן את זה לפני שתצטרכו לסבול ביולי אוגוסט מהחום של ערד.

 

טכנאי מזגנים בערד

הזמינו טכנאי מזגנים בערד בזול

בשביל להזמין טכנאי מזגנים בערד בזול קודם כל צריך להבין שהמחיר של כל תיקון והתקנת מזגנים בערד הוא לא קבוע והוא יכול להשתנות בהתאם לטכנאי המזגנים עצמו. כלומר אם תערכו השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים בעיר תוכלו בקלות לחסוך בעלויות, במיוחד אם מדובר בהתקנת מזגנים - דבר שיכול לעלות מאות ואפילו אלפי שקלים.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

 

שירותי התקנת מזגנים בערד

באמצעות פורטל מיזוגי תוכלו למצוא מתקין מזגנים או טכנאי מזגנים בערד שיתקין לכם את המזגן במקצועיות בין תצטרכו להתקין את המזגן בממד, תצטרכו מזגן בחדר או אפילו להדליק מזגן מיני מרכזי שכולל חציבה בקיר. שימו לב שכשאתם צריכים להתקין מזגן המחיר ישתנה בהתאם למיקום שבו תרצו להתקין וגם בהתאם לעוצמה של המזגן. אם לא תדעו כמה כוח סוס יש למזגן שלכם תוכלו לדבר עם טכנאי המזגנים בערד לגבי הדגם שלכם ספציפית.