תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

​טכנאי מזגנים ביבנה

בין אם המזגן הפסיק לעבוד, סתם לא מקרר או שאתם צריכים בכלל התקנה של מזגן חדש תוכלו למצוא טכנאי מזגנים ביבנה באמצעות פורטל מיזוגי. תוכלו לראות מחירים של תיקונים נפוצים וגם לערוך השוואה בין טכנאי מזגנים בעיר כדי למצוא טכנאי מזגנים מומלץ וזול.

השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים ביבנה

בשביל למצוא טכנאי מזגנים זול ביבנה חשוב קודם כל להבין שתוכלו לקבל הצעות מחיר שונות מטכנאי מזגנים בעיר עבור אותו התיקון או אותה ההתקנה. לא כל טכנאי מזגנים ביבנה יקח מחיר זהה גם אם מדובר באותה העבודה בדיוק.

 

מומלץ לדבר עם מספר טכנאי מזגנים שונים ולקבל מספר הצעות מחיר על מנת לבצע השוואת מחירים, ככה תוכלו לחסוך. התקשרו לפורטל מיזוגי וקבלו עד 3 הצעות מחיר מטכנאי מזגנים ביבנה והתחילו לחסוך.

 

טכנאי מזגנים ביבנה

מה המחיר של תיקון מזגנים ביבנה?

מחיר תיקון מזגנים ביבנה כמובן תלוי בסוג התקלה ובסוג התיקון הנדרש. הוספנו לכם מחירון של תיקונים נפוצות למזגנים:

מחירון תיקון תקלות ביבנה

כמה עולה תיקון מזגן מיני מרכזי

ממוצע לתיקון מזגן מיני מרכזי.


500 - 800 ש"ח
כמה עולה מילוי גז למזגן?

המחיר תלוי בגודל המזגן.


350 - 800 ש"ח
כמה עולה להחליף עינית למזגן?

המחיר כולל עינית חדשה.


400 - 600 ש"ח
עלות ביקור טכנאי מזגנים ביבנה

במידה ויש צורך בתיקון או התקנה מחיר הביקור מתבטל ומחיר העבודה הוא הקובע.


150 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

תיקון מזגנים ביבנה של תקלות נפוצות

עם פורטל מיזוגי תמצאו תיקון מזגנים ביבנה של כל סוגי התקלות. חשוב לומר שחלק מהבעיות תוכלו למנוע או אפילו לפתור באמצעות ניקיון של המזגן בעצמכם. חשוב לומר שלכל בעיה יכולים להיות כמה פתרונות שונים, הוספנו לכם את הפיתרון הנפוץ:

 

תקלה במזגן תיקון נפוץ
המזגן מתחיל לטפטף   תיקון של צינור המזגן
מזגן עושה רעש מילוי גז מזגן
מזגן לא נדלק החלפת עינית
מזגן מפסיק לעבוד החלפת תרמוסטט

התקנת מזגנים ביבנה לפי גודל החדר

כשמחפשים התקנת מזגנים ביבנה חשוב להסתכל על גודל המזגן שתצטרכו בהתאם לחדר שלכם, או אם בכלל מדובר בהתקנת מזגן מרכזי. אין צורך להתקין מזגן 3 כוח סוס לחדר השינה כמובן, ומצד שני התקנת מזגן קטן מדי של יקרר את החדר זו גם בעיה. תוכלו ללחוץ כאן ולראות איזה גודל מזגן לבחור לפי גודל החדר.

 

במידה ואתם יודעים איזה מזגן אתם צריכים חשוב להגיד למתקין המזגנים ביבנה האם מדובר בהחלפה של מזגן קודם או שמדובר במזגן בנקודה חדשה. זה על מנת שמתקין המזגנים יבוא עם הציוד הנדרש במידת הצורך.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

איך מוצאים טכנאי מזגנים מומלץ ביבנה?

בשביל למצוא טכנאי מזגנים מומלץ ביבנה כדאי להסתכל על כמה דברים:

  • ותק: טכנאי מזגנים ביבנה עם ותק יצליח לתקן את המזגן לרוב בצורה יותר קלה ויעילה מה שיעזור להבטיח שמדובר בתקלה שלא תחזור.
     
  • התמחות: יש טכנאים מזגנים שמכירים טוב יותר דגמים מסויימים של חברות ומותגים ספציפיים. כמובן במקרה של מזגנים קטנים אין בעיה כזו, אבל אם מדובר במזגן מיני מרכזי או אפילו מזגן אינוורטר או מולטי אינוורטר בהחלט יכולה להיות חשיבות למצוא טכנאי מזגנים ביבנה שמתמחה בתדיראן, אלקטרה, טורנדו וכו'.
     
  • המלצות: המלצות על טכנאי מזגנים ביבנה היא דרך מעולה לדעת מה איכות השירות שתקבלו. תראו מה לקוחות קודמים אמרו, לטובה או לרעה, ולפי ההמלצות תחליטו איזה טכנאי מזגנים נראה לכם הכי טוב.
     
  • זמינות: חשוב לשאול זמינות, כי גם אם מדובר בטכנאי מזגנים מדהים 10/10 ואתם רק צריכים לתקן את המזגן בחדר השינה אין צורך לחכות שלושה ימים. לכם מיזוגי נותן לכם מספר טכנאי מזגנים ביבנה שתוכלו לדבר איתם, כדי לוודא שתוכלו למצוא אחד שיכול להגיע כמה שיותר מהר.