תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים בגדרה

בין אם ברצונכם להתקין מזגן חדש ובין אם אתם מעוניינים לתקן תקלה כזו או אחרת במזגן הקיים, תוכלו לבצע השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים בגדרה דרך האתר שלנו. ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בתוך דקות ספורות.

מחיר לביקור של טכנאי מזגנים בגדרה

ביקור סטנדרטי של טכנאי מזגנים בגדרה, עולה בין 150 ל-250 ש"ח. במידה ויהיה צורך בהחלפת רכיבים או תיקון מורכב יותר, מחיר הביקור יגולם בעלות הכוללת של העבודה.

 

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מזגנים בגדרה

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מזגנים בגדרה: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

איך לאתר טכנאי מזגנים מומלץ בגדרה

אם גם אתם מעוניינים לקבל שירות מקצועי ואדיב מטכנאי מזגנים מומלץ בגדרה, כדאי שתדעו כיצד לאתר את בעל המקצוע הנכון. אלו הפרמטרים שאנו ממליצים לבדוק לפני שמקבלים החלטה:

  • זמינות: האם הטכנאי זמין לכם באופן מיידי? במידה ומדובר על תיקון תקלות במזגן, כדאי לקבל שירות מהיר ולא נרצה למצוא את עצמנו ממתינים זמן רב להגעתו של הטכנאי.
     
  • מחיר: נסו להבין מה המחיר הצפוי לעבודה הנדרשת לכם והשוו אותו עם מחירון המזגנים כאן באתר שלנו. בדקו האם המחיר כולל מע"מ ונסו להבין האם צפויות הוצאות נוספות.
     
  • המלצות: לאחר שתקבלו הצעות ממספר טכנאי מזגנים בגדרה, תוכלו לחפש אתם שמם בגוגל ולקרוא המלצות על השירות שהם סיפקו בעבר. אם יש המלצות חיוביות, תוכלו לדעת שאתם ככל הנראה בידיים טובות.
     
  • וותק בתחום: אומרים שאין חכם כבעל ניסיון ובמקרים רבים הדבר בהחלט נכון. אם בא לכם לאתר טכנאי מזגנים מומלץ בגדרה, בדקו כמה ניסיון יש לו בעבודה הספציפית הרלוונטית לכם.

 

טכנאי מזגנים בגדרה

מחירון להתקנת מזגנים בגדרה

כמה עולה להתקין מזגן? תלוי בסוג המזגן שתבחרו כמובן. הנה מחירון קצר המציג עלויות להתקנת מזגנים בגדרה והסביבה.

מחירן להתקנת מזגנים בגדרה

כמה עולה להתקין מזגן רצפתי?

כולל חציבה בקיר.


400 - 650 ש"ח
עלות להתקנת מזגן מיני מרכזי

בדירת 5 חדרים.


4,200 - 5,000 ש"ח
מחיר התקנת מזגן 1.25 כ"ס

המחיר כולל את עלות המזגן וההתקנה.


2,200 - 3,500 ש"ח
התקנת מזגן שלוש וחצי כוח סוס

קראו עוד על התקנת מזגן 3.5 כ"ס.


6,200 - 9,500 ש"ח
כמה עולה מזגן 4 כוח סוס כולל התקנה?

5,050 - 8,650 ש"ח

הדפס מחירון

תיקון תקלות מכל סוג במזגנים בגדרה

אלו הן התקלות הנפוצות ביותר במזגנים:

 

מזגן עושה רעש: אלו הן הסיבות הנפוצות לרעשים מהמזגן - כנף שבורה, עצם זר שמפריע, חיבורים רופפים, שחיקה של גומיות, קרח שמפשיר ועוד.

 

מזגן מטפטף: כאשר המזגן מטפטף, נרצה לבדוק תחילה האם הדבר נובע בשל סתימה בפילטרים, צינור ניקוז סתום או מדחס קפוא. הנה מספר סיבות נוספות למזגן מטפטף.

 

מזגן לא מקרר: הסיבה הנפוצה הביותר למזגן שאינו מקרר היא מחסור בגז במזגן. סיבות נוספות שעשויות לגרום לבעיה: נשרף חלק חשמלי במזגן, צריך לכוון את הטמפרטורה בשלט, תקלה טכנית במדחס ועוד.

 

מזגן לא נדלק: ייתכן ומדובר בתקלה חשמלית כלשהי אך ישנם גם מקרים שבהם המזגן לא נדלק בגלל תקלה בעינית או הגדרה טכנית של השהייה. כמובן שאי אפשר לשכוח את האופציה הפשוטה ביותר והיא - סוללות שהתרוקנו בשלט.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

אחריות על התקנת מזגן בגדרה

נהוג לספק אחריות על התקנת מזגן בגדרה למשך תקופה של 5 שנים בממוצע. הטווח נע בין 3 ל-7 שנים ונקבע על סמך הדגם הספציפי שתרכשו והיצרן של המזגן.

 

תקופת אחריות ממוצעת על מזגן חדש:
5 שנים
7 שנים משך זמן 3 שנים

השוו בין טכנאי מזגנים בגדרה והסביבה

בשביל להוזיל את עלות השירות, תוכלו לקבל עד שלוש הצעות שונות מטכנאי מזגנים מומלצים העוסקים בתיקון והתקנה של מזגנים מכל דגם וסוג. אם אתם לא בטוחים שהמחיר שקיבלתם בהצעה אחת הוא מחיר אטרקטיבי, תוכלו לבקש הצעה מטכנאי אחר. נסו לשאול גם אודות תנאי השירות הנוספים ולא רק על המחיר: מה הזמינות, האם יש לטכנאי ניסיון בעבודה זו והאם הוא מגיע בעצמו או שאולי הוא שולח נציג מטעמו.