תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים בבאר שבע

רוצים לבצע השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים בבאר שבע? הרי זו הדרך הבטוחה לקבל שירות תיקונים טוב במחיר הכי זול! בעזרת 'מיזוגי' אתם גם יכולים לחסוך וגם לקבל שירות אדיב ואיכותי מטכנאים ומתקיני מזגנים מבאר שבע אשר מספקים שירותי החלפה, תיקון והתקנת מזגנים מכל סוג!

  • למציאת טכנאי מזגנים בבאר שבע התקשרו 077-6052500
  • לחלופין השאירו פרטים באתר

  • קבלו הצעות במהרה מטכנאי מזגנים מומלצים בבאר שבע

  • תיקון מזגנים בבאר שבע מכל סוג כמו ניקוי עמוק ומילוי גז למזגן

  • מתקיני מזגנים להתקנת מזגן עילי ומיני מרכזי

  • ניסיון של שנים בכל עבודות המזגנים השונות

התקנת מזגנים בבאר שבע על ידי מתקין מוסמך

לא הרבה בוחנים את האפשרות של הזמנת מתקין מזגנים מוסמך מטעם אחת החברות שהזמינו דרכם את המזגן יבצעו את ההתקנה בביתם, השוק הפרטי מאפשר לנו להזמין טכנאים ומתקינים חופשיים שאינו עובדים עם 'מותג' כלשהו ולקבל מחירים אטרקטיביים במיוחד וזולים. כמובן שקיימים מקרים של החלפת מזגן מחדר לחדר או מדירה ישנה לחדשה.

 

אך אם כבר רכשתם מזגן חדש מאחת החברות המובילות בארץ כמו: תדיראן, אמקור, טורדנו או אלקטרה רצוי להזמין מהם גם את המתקין וזאת על מנת לקבל את תעודת האחריות במלואה וכמובן שמי שיתקין לכם יהיה מוסמך ומורשה לביצוע העבודה.

 

טכנאי מזגנים מבאר שבע

התקנה או תיקון מזגן בבאר שבע - כמה זה עולה?

לשמחתם המחירים באזור באר שבע ובפרט בדרום זולים יותר ממרכז הארץ ואף דומים יותר לאזורים כמו הצפון, זה לא קורה רק בתחום מיזוג האוויר אלא בנושאים רבים שאינם בהכרח קשורים.

 

לפניכם טבלת מחירים בה אנו נציג דוגמאות וממוצעי הצעות שקיבלנו לאחר סקר שוק באזורכם. חשוב לציין כי נותני השירות מטעם 'מיזוגי' אינם מחויבים לעמוד במחירון המוצג כאן והוא למטרת מידע בלבד.

מחירון תיקון והתקנת מזגנים בבאר שבע

מהו המחיר לרכישת מזגן מיני מרכזי כולל התקנה?

התקנה של מזגן מרכזי, לא כולל הנמכת תקרה, רק רכישה והתקנה.


8,000 -12,000 ש"ח
כמה עולה למלא גז מזגנים באזור באר שבע?

מילוי גז למזגנים עד 3 כוח סוס.


300 - 450 ש"ח
מחיר תיקון ממוצע בבאר שבע למזגנים

ביקור ממוצע של טכנאי כולל טיפול בתקלה.


350 - 700 ש"ח
מהי העלות להתקנת מזגן עילי עד 2 כוח סוס?

התקנת מזגן בלבד כולל צנרות ללא רכישה.


350 - 500 ש"ח
תוספת למחיר בעבור הזמנת טכנאי במצבי חירום

עלות משוערת נוספת בהזמנת שירות 24 שעות ושאינו בימי חול.


10% עד 20% תוספת

הדפס מחירון

אילו תקלות מצריכות הזמנת טכנאי מזגנים?

ישנם כמה תקלות פשוטות שניתן לפתור באופן עצמאי, כמו למשל פתרון לבעיית אוויר חלש (אם הפילטר מלוכלך), רעשים מוזרים מהמזגן - אולי ניתן להזיז משהו שנוגע בו או לבדוק אם יש עליו קרח, טפטוף בתוך הבית? אולי חלון פתוח גורם להצטברות של לחות.

 

אך ישנם גם תקלות שלא נוכל לפתור בעצמנו, למשל אם המזגן לא מוציא אוויר בכלל - כנראה שקרה משהו למדחס, כבל או אפילו תקלה אלקטרונית בלוח. עוד אפשרות היא שאין קור או חום בכלל ורק אוויר, ייתכן כי חסר לכם גז ובמקרים גרועים יותר שקיימת נזילה של הגז. בנוסף אם יש לכם מזגן מיני מרכזי, התקלה עשויה להיגרם מבעיה בדמפר ותאלצו להזמין שירות של תיקון דמפר למזגן.

 

אלו רק חלק מן הדוגמאות לתקלות שמצריכות הזמנת טכנאי מזגנים בבאר שבע, אם אתם צריכים שירות אז תדעו שמיזוגי כאן בעבורכם ונשמח לתת לכם את המענה הדרוש בכל עת.

מחפשים מתקין או טכנאי מזגנים מומלץ בבאר שבע?

מרוב היצע נרחב אתם לא יודעים במי לבחור? כולם מספקים מחירים כמעט זהים ונשמעים לכם טוב, אך כיצד תדעו איזה מתקין או טכנאי מיזוג כדאי לכם להזמין לביתכם? בדיוק בשביל זה 'מיזוגי' קיים! אצלנו תקבלו הצעות מחיר ופניות מנותני שירות אמינים ואדיבים שפועלים איתנו לאורך זמן. כמו כן - תמיד תקראו המלצות וחוות דעת באינטרנט על אותו בעל מקצוע שאתם מזמינים, מה שיבטיח שמדובר בטכנאי מומלץ.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

בצעו השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים בבאר שבע

לא רק בהזמנת שירות מעל מקצוע חשוב לבצע השוואה בין הצעות המחיר שאתם מקבלים, אלא בכל נושא. אך אם אנו עוסקים כעת בתחום מיזוג האוויר, ככל הנראה שכאן זה חשוב במיוחד! ביצוע השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים בבאר שבע יכולה באופן ממשי להוזיל לכם את המחירים.

 

בצעו את התהליך לפחות עם 3 נותני שירות, בין אם זה בעבור שירותי התקנת מזגנים ובין אם זה בעבור התיקון הפשוט ביותר. אנחנו במיזוגי נסייע לכם בכך שנשלח לכם עד 3 נותני שירות, שתוכלו לבצע השוואת מחירים מהירה.