תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים באופקים

משווים בין טכנאי מזגנים באופקים בעבור כל שירות נדרש כולל תיקון תקלות במזגן, החלפת מזגן והתקנה של מזגנים חדשים.

עלות ביקור של טכנאי מזגנים באופקים

בממוצע, המחיר לביקור של טכנאי מזגנים באופקים עומד על 200 ש"ח, כאשר במחיר זה הטכנאי מגיע לבחון את התקלה או על מנת לבצע פעולה פשוטה יחסית כמו החלפת גומיות במזגן. במידה ותזדקקו לעבודה ספציפית, כדאי לחפש את העלות שלה במחירון המלא באתר.

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מזגנים באופקים

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מזגנים באופקים: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

התקנת מזגנים באופקים מכל סוג ודגם:

אחת השאלות הנפוצות של גולשי האתר היא באשר לסוגי ההתקנות שניתן להזמין. אנו עוזרים לכם למצוא שירותי התקנת מזגנים לכל סוגי המזגנים הקיימים וזה כולל מזגנים קטנים, בינוניים, גדולים, כולל כמובן התקנת מזגן מיני מרכזי. מבחינת החברות עצמן, ניתן לקבל שירות בעבור התקנת מזגני תדיראן, מזגנים של חברת אלקטרה, חברת טורנדו, חברת פמילי וחברות נוספות.

מחירון טכנאי מזגנים באופקים

מחירון טכנאי מזגנים באופקים

מחיר מילוי גז במזגן

מחיר בעבור מילוי גז למזגן.


400 - 650 ש''ח
מחיר החלפת מנוע במזגן (יחידה חיצונית)

מחיר בעבור החלפת מנוע למזגן עד 3 כ''ס.


750 - 800 ש''ח
מחיר החלפת גומיות למנוע המזגן

מחיר בעבור החלפת גומיות למנוע המזגן.


160 - 280 ש''ח
כמה עולה ניקוי מזגן בקיטור?

מחיר בעבור ניקוי מזגן בקיטור.


250 - 400 ש''ח
מחיר החלפת עינית למזגן

מחיר החלפת עינית למזגן במזגן עילי או מיני מרכזי.


250 - 400 ש''ח

הדפס מחירון

השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים

מחפשים טכנאי מזגנים זול באופקים? ב'מיזוגי' משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מטכנאי מזגנים באזור הדרום! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותקבלו את הצעות המחיר במהירות ובקלות! כל מה שישאר לכם לעשות הוא לבצע השוואת מחירים ולחסוך כסף!

 

טכנאי מזגנים באופקים

שאלות שכדאי לשאול מתקין מזגנים באופקים

לפני הזמנת טכנאי מזגנים באופקים, חשוב לשאול את השאלות הבאות:

כמה זמן אתה בתחום? נסו להבין מה הניסיון של המתקין וכמה זמן הוא כבר עוסק בהתקנת מזגנים. אומנם זהו אינו המדד היחיד שכדאי לבדוק אך אין ספק כי ניסיון הוא חלק מרכזי בבדיקת המתקין.

 

האם הוא מכיר את הדגם שלכם? אומנם התקנת מזגנים היא די דומה אך לעיתים יש מספר הבדלים בין הדגמים השונים. לכן כדאי לציין בפני מתקין מזגנים באופקים את סוג הדגם של המזגן שברשותכם וכמובן כדאי לציין כמה כוח סוס והיכן הוא עתיד להיות מותקן בבית.

 

מתי תוכל לבצע את ההתקנה? נושא הזמינות הוא נושא חשוב למדי ולעיתים בחודשי הקיץ, יש ביקוש רב למתקיני מזגנים. לכן, כדאי לשאול ולוודא מראש מתי המתקין פנוי בכלל בשביל לבצע אצלכם את ההתקנה.

 

האם מקבלים אחריות על העבודה? לרוב, כאשר מתקינים מזגן חדש, מקבלים אחריות על המזגן מהיצרן עצמו. האחריות היא למשך כמה שנים. יחד עם זאת, יש אחריות על ההתקנה עצמה ועל תקלות כמו דליפת גז במזגן, מקרים בהם המזגן מטפטף ובעיות אחרות בצנרת.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

תיקון מזגנים באופקים - אלו התקלות הנפוצות:

  • מזגן שעושה רעשים: לעיתים רעשים במזגן נגרמים בשל חתיכות רופפות של פלסטיק בקרבת המאייד אך ישנם מצבים בהם מדובר בכלל על רעש שנגרם כתוצאה מלכלוך באזור התריס של המזגן.
     
  • מזגן שמטפטף: נגרם לעיתים במצבים בהם יש בעיה במשאבה או במצבים בהם צינור הניקוז נסתם או מונח בצורה לא טובה והמים לא יורדים וזורמים החוצה ממנו.
     
  • מזגן לא נדלק: יש לא מעט סיבות לתקלה זו החל מבעיות בחשמל הביתי, סוללות שנגמרו בשלט וגם בעיה בעינית או אפילו הגדרה של מצב השהייה.

ייעוץ לפני התקנת מזגן חדש באופקים

חלק גדול ממתקיני המזגנים ישמחו לתת לכם שירותי ייעוץ לפני התקנת מזגן חדש, וזאת בהנחה ותזמינו מהם את שירותי ההתקנה לאחר מכן. במסגרת הייעוץ, טכנאי מזגנים מומלץ באופקים יכול להמליץ לכם על דגם מוצלח של מזגן מהסוג הדרוש לכם וגם לספק את חוות דעת על גודל המזגן ומיקום ההתקנה המתאים ביותר.