תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

​טכנאי מזגנים בדרום

יש לכם מזגן בבית? לא משנה אם מדובר במזגן מיני מרכז, מזגן עילי או מזגן חלון - תוכלו לקבל שירות של תיקון עבור תקלות שונות במזגן החל מרעשים ועד לנזילות וטפטופים. 

השוו מחירים בין טכנאי מזגנים בדרום  

מתגוררים בדרום הארץ? מחפשים טכנאי אמין, מקצועי ולא יקרן? הדרך הטובה ביותר למצוא טכנאי מזגנים בדרום שעונה על כל הדרישות הללו, היא לבצע השוואת מחירים ולבחון את העלויות השונות. סקר שוק קצר, לא רק עוזר לנו להבין טוב יותר את המחירים השונים אשר נהוג לשלם עבור התיקון שאנו מחפשים, אלא גם יכול לאפשר לנו קלף מיקוח של ממש בעת התהליך.

כאשר אתם משאירים פנייה באתר שלנו, אנו דואגים לכך שתקבלו בהקדם עד שלוש הצעות מחיר שונות עבור שירותי תיקון וגם התקנה של מזגנים בערי הדרום ובכך מסייעים לכם בתהליך החיפוש שעשוי להיות ארוך ומתיש לעיתים.
 

טכנאי מזגנים בדרום

מתקין מזגנים בדרום - כמה עולה השירות?

כאשר מבררים עלויות של התקנת מזגן על ידי מתקין מזגנים בדרום הארץ, חשוב לציין בפניו את סוג המזגן שלכם וגם את האזור בו אתם  מתכננים להתקין אותו. העלות של התקנת מזגן רצפתי, אינה דומה כמובן למחיר שתשלמו עבור התקנה של מזגן מיני מרכזי וזאת מאחר ופעולת ההתקנה מורכבת הרבה יותר במזגן מיני מרכזי.

מחירי התקנת מזגן בדרום הארץ
 • עלות התקנת מזגן מיני מרכזי בדירה עם 5 חדרים

  התקנת מזגן מיני מרכזי עם מעל 5 כוחות סוס.


  4,000 - 5,000 ש"ח
 • מחיר של התקנת מזגן עילי

  המחיר המדויק תלוי בגודלו של המזגן.


  400 - 550 ש"ח
 • עלות התקנה של מזגן חלון

  המחיר כולל חציבה.


  500 - 600 ש"ח
 • החלפה של מזגן קיים במזגן חדש

  פירוק של המזגן הנוכחי והתקנת מזגן חדש במקומו.


  500 - 600 ש"ח
 • התקנה של מזגן רצפתי

  עד 4 כוחות סוס.


  300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

תיקון מזגן על ידי טכנאי מזגנים מומלץ בדרום

ישנה חשיבות רבה לבחירת בעל המקצוע אשר מתקן את המזגן שלכם וזאת מאחר ותיקון שאינו מקצועי עשוי לגרום לנזקים ולתקלות נוספות במזגן. אבחון וזיהוי נכון של מקור התקלה הוא קריטי וכאשר לא יודעים לזהות מה גורם למשל למצב של טפטוף במזגן או מה הוא מקור הרעשים במזגן, אנו עשויים לשלם כסף לחינם עבור תיקון שלא יפתור את התקלה.

כמו כן, כאשר מתגלה תקלה במזגן, ישנה חשיבות גם לזמן התיקון מאחר ובמזג אוויר חם מאוד או אפילו בימי חורף כאשר קר ונדרש חימום, יש צורך מהותי בהדלקת המזגן. לכן נסו לאתר טכנאי מזגנים מומלץ בדרום שגם זמין לכם בהתראה קצרה של מספר שעות או ימים בודדים מרגע התקלה. ניתן להזמין טכנאי מעולה דרך הטופס המופיע כאן באתר, מלאו את הפרטים ואנו נדאג שיחזרו אליכם בהקדם עם כל המידע החשוב על מנת לסייע לכם בתקלות במיזוג האוויר.

 

רשימת אזורי השירות הנפוצים ביותר בדרום:

אלו הן התקלות הנפוצות במזגנים:

 • מחסור בגז במזגן: לעיתים כאשר יש דליפה במערכת המיזוג, נדרש למלא גז מחדש.

 • המזגן מקצר: כאשר אתם מדליקים את המזגן והחשמל קופץ, נדרש להזמין טכנאי שיבדוק האם מקור הקצר הוא בחיווט המזגן או שמא מדובר בכלל בעומס על לוח החשמל בשל צריכת חשמל גבוהה.

 • מזגן מטפטף: כאשר יש טפטוף של מים מהמזגן, יכולות להיות לכך מספר סיבות, החל מצינור ניקוז מקופל או סתום ועד לפילטרים מלוכלכים שצריך לנקות.

 • מצב בו המזגן אינו נדלק: יכולות להיות לכך מגוון סיבות כמו קבל תקול במזגן שדורש החלפה ואפילו בעיה במדחס.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

טכנאי מזגן בדרום גם עבור משרדים ועסקים

בעלי עסקים שימו לב, ניתן להזמין טכנאי מזגנים מקצועי ומומלץ גם לצורך התקנת מזגנים במשרד חדש, חנות או כל עסק אחר וגם להיעזר בשירות התיקונים של מיזוגי כאשר המזגן במשרד אינו פועל. בתוך דקות ספורות תוכלו לקבל הצעות מחיר מעולות ולבחור מתוכן בהצעה הטובה ביותר. שימו לב, השימוש באתר שלנו אינו כרוך בכל התחייבות מצדכם.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה