תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

רשימת אזורי פעילות

פורטל מיזוגי פועל בהיקף כלל ארצי ומספקת שירותים בעבור התקנה, רכישה ותיקון מזגנים באזורים שונים ברחבי המדינה, בעמוד הבא תוכלו למצוא את אזורי השירות בהם אנו מספקים שירות, במידה ולא מצאתם את עירכם או אזורכם ברשימה, תוכלו ליצור קשר עם נציג טלפוני אשר ישמח לסייע לכם.

מציאת טכנאי מזגנים לפי אזור בארץ:

מדוע חשוב להזמין טכנאי מזגנים על פי אזור?

חברות מיזוג וטכנאים העוסקים בתחום לא מספקים שירות בכל האזורים במדינה, כל חברה, טכנאי או מתקין מתמקד בכמה אזורים או ערים הקרובות אליו ביותר, הרי טכנאי מבאר שבע לא יגיע עד לחיפה בשביל תיקון פשוט של מזגן, זה פשוט לא כלכלי ולכן קיימת התפלגות שכזו.

 

אם זאת עדיין ישנה חשיבות בהזמנת הטכנאי הקרוב ביותר אליכם וזאת מכמה סיבות, הראשונה היא זמן הגעה קצר ומהיר יותר, בחודשים החמים של השנה אף אחד לא רוצה להישאר ללא מזגן אפילו לא לדקה אחת ולכן חשוב לנו שהטכנאי יגיע כמה שיותר מהר.

 

הסיבה הנוספת היא עלויות, הזמנת טכנאי המספק שירות בתל אביב לעיר באזור השרון תגורר עלויות נוספות מצדכם, הרי הטכנאי יתמחר את עלויות הדלק שלנו והוצאות נוספות על תחבורה, החל מהובלה של מנוע המזגן ועד להגעתו האישית אשר מתומחרת גם היא.

אזורי פעילות - מיזוגי

כך פועל מערך האזורים ב"מיזוגי"

פורטל "מיזוגי" אשר מוביל בתחום מיזוג האוויר ומספק מגוון פתרונות החל מרכישה ועד לתיקון תקלה הקטנה ביותר בתחום המזגנים מחולק על פי אזורים שונים בארץ, למעשה בכל אזור בין אם זה דרום, אזור ירושלים, צפון הארץ, מרכז והשרון יש לנו טכנאי מזגנים מומלצים, חברות מיזוג אוויר וגם מתקינים אשר ממתינים לקריאה מכם.

 

דרך האתר שלנו הם מקבלים את הפניות (אנחנו שולחים את הפנייה לעד שלוש נותני שירות), כך שיש תחרות בריאה בינהם והם יודעים שהמחיר הכי זול הוא זה שהגולש או הלקוח יבחרו בו ויזמינו אותו לביצוע העבודה.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

לא מצאתי את העיר שלי ברשימה, מה עליי לעשות?

ברשימה מופיעות הערים המרכזיות והנפוצות ביותר בארץ, אך כפי שציינו קודם לכן אנו פועלים במערך כלל ארצי נרחב מאוד ויש לנו מספר נותני שירות בכל אזור בארץ, אם לא מצאתם את עירכם או אזורכם ברשימה אתם יכולים להשאיר את הפרטים שלכם באתר ולציין את העיר, לחלופין באפשרותכם להתקשר אל מוקד טלפוני שעומד לרשותכם במרבית שעות היממה ונציג מטעם "מיזוגי" ידאג לתאם לכם את בעל המקצוע הדרוש.