תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

אודות פורטל מיזוגי

הגיע הזמן להכיר את פורטל מיזוג האוויר הגדול בישראל - "מיזוגי", כאן הכל מתחיל ומסתיים כאשר אתם מגיעים לאתרנו במטרה לרכוש מזגן או לתקן תקלה אנו נדאג לשדך לכם את הטכנאי הנכון לכם, על פי תחום התמקצעותו ועל פי אזורכם הגיאוגרפי בו אתם זקוקים לשירות.

אז מה ניתן לעשות ב"מיזוגי"?

בפורטל "מיזוגי" ישנם כמה מדורים עיקריים המשמעותיים לגולש המגיע אלינו, בין אם זה התקנה ורכישה של מזגן חדש, מציאת פתרונות לתקלות במזגנים, המזגן שירות לתיקון תקלות, מדריכים לתפעול עצמאי ועד לרמה של הזמן שירות על פי אזור מגורים, בנוסף ניתן להתרשם גם ממחירון נרחב המקיף את מרבית העבודות בתחום, רשימת המדורים כולל הסבר קצר:

 • תקלות נפוצות במזגנים: כאן ניתן לראות את מרבית התקלות הנפוצות ביותר במיזוג אוויר, על חלקן ישנם פתרונות אשר ניתן ליישם באופן עצמאי וחלק אשר יכולות להיפטר רק על ידי טכנאי מזגנים, במקרה כזה יופיע עליהן תמחור ובתוך העמוד עצמאו יופרט כיצד ניתן לפתור את התקלה ומהו המחיר המשוער לפתרונה.
   
 • תיקון מזגנים: כאשר יודעים מהי התקלה במזגן ורק טכנאי יכול לפתור אותה, ניגשים ישר אל מדור זה, שם תקבלו הרחבה על תיקון התקלה ומהן הדרכים לפתור אותה, כמה צריך לעלות לכם התיקון על פי דגם המזגן שלכם וסוג התקלה עצמה וכמובן להזמין שירות מיידי של טכנאי לביתכם.
   
 • התקנת מזגנים: במדור זה תקבלו פירוט על סוגי המזגנים השונים, בין אם מדובר על מזגן מרכזי, עילי, תחתון, מפוצל ואפילו נייד, תקבלו תמחורים בעבור התקנה, על פי סוג המזגן ואפילו עד לרמה של דגם או חברה מסויימת, גם כאן ניתן להזמין שירותי התקנה כולל רכישה.
   
 •  אזורי הפעילות: פורטל מיזוגי פועל בהיקף כלל ארצי, ניתן לראות את אזורי הפעילות והשירות הפופולארים שלנו במדור זה ואף להזמין בלחיצת כפתור שירות מיידי, לאחר מכן תשוחחו עם נציג אשר יתאים לכם את הטכנאים על פי סוג השירות המבוקש ותקבלו עד שלוש הצעות מחיר - זאת לצורך ביצוע השוואת מחירים ולחסוך מירבי בעלויות.
   
 • המחירון שלנו: הצוות שפועל בפורטל "מיזוגי" אסף בעבורכם מידע ונתונים על מחירים ועלויות בכל הנוגע אל תחום מיזוג האוויר והמזגנים, לאחר שיקלול וביצוע ממוצע על פי אתרי אינטרנט שונים, מחירונים נפוצים ואף הצעות מחיר שקיבלנו ממתקינים וטכנאים שונים ולבסוף יצרנו את מחירון המזגנים הגדול והעדכני ביותר בתחום.


תמונת אווירה - מיזוגי

איך השירות של פורטל מיזוגי עובד?

ראשית נציין כי "מיזוגי" נועד על מנת לתת מענה מלא בכל תחום מיזוג האוויר ולהוזלת עלויות בעבור הצרכן, כאשר השירות שלנו מתבסס את מתן שלוש הצעות מחיר בעבור כל גולש הדרוש שירות כלשהו, אנו גורמים לתחרות בריאה על כל לקוח וזה למעשה מה שגורם לטכנאים ומתקיני המזגנים להוריד במחירים ולתת לכם מחיר הוגן ובשאיפה לזול ביותר. השירות שלנו ניתן ללא התחייבות כלפינו ואנו לא גובים כל תשלום מהגולש אשר יוצר קשר עימנו קשר.